Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Első kúrám raknám össze,...

Első kúrám raknám össze, szemesek közül van pár jelölt, és pár kérdés velük kapcsolatban (többi lent) |?

Figyelt kérdés

Mivel olyan munkarendben dolgozok nyáron, nincs lehetőség ampullásat használnom.

Több rólam: 19 éves múltam, 4 éve edzek, táplálékkiegészítőkből nagyjából mind "megvolt", ha lehet ilyet mondani. Ektomorf alkatú vagyok, 185cm/71kg jelenleg (sajnos), és (szolídan) tömeget szeretnék növelni. Az edzésnél most fejlődési szünethez értem, itt jöttek képbe a nemes matériák.

Hallottam egyébként, hogy az ampullás mindenképp többet ér mint a szemes, és a májat sem bántja. (ha szemesből annyira hulladék mind amit írtam, a szurisat is megfontolom, ha írtok olyat.)

Háttértudást illetően azt hiszem minden megvan ami minimum kell az induláshoz, x-files 2003 alap, oda-vissza átolvastam, tapasztalatok stb más oldalakról, most mégis hozzátok fordulok (elsősorban Amigo, clint, H4X0r)

Amik szóba jöttek: Stanozolol, Anavar, Andriol, Primobolan.

Ezek közül pedig az anavar (oxan.) és a stana tűnik jónak.

Stana, ha jól tudom azon kívül hogy a májat is piszkálja, az izületeket is szárítja, az anavarból pedig szinte nincs is eredeti már, ha pedig igen nyilván drága.

Ja és az andriol, ami kutakodásom alapján nem túl gazdaságosan szívódik fel, és drága is.


Megjegyzéseim: - Nem szeretnék egyik napról a másikra kétajtós szekrény lenni, csak jobb hatásfokkal fejlődni.

- Nem ez az első olvasmányom, tehát aki attól tart, hogy itt majd félrevezetnek; nagyon sok más szempont és infó is van.

- Nem szeretném reccsre tenni sem magam, tehát nagyon erős dolgok azért nem jöhetnek szóba, pláne hogy ez az első.



A konstruktív válaszokat előre is köszönöm!



#edzés #szteroid #Anavar #kezdő kúra
2014. ápr. 9. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de 19 évesen 185cm/71kg-val nem hiszem, hogy elérted naturál határaid és a hormonszinted még mindig topon, mivel 20 se vagy. Szerintem az étrended csiszolgasd még meg az edzéstechnikád első körben.

Mennyivel mennek az alapgyakorlatok? Fekvenyomás, felhúzás, guggolás?

2014. ápr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

tavaly július elsejétől még a használat is btk ellenes cselekménynek minősül,1évig terjedő jár érte.

és te vagy olyan nagyon okos, hogy ezt itt nyíltan le is írod.

aki ajánlana neked konkrét szert, az is rábíró magatartást tanúsít, és szintén 1 évig terjedőt kaphat.

de gondolom, ha olyan nagyon kiokosodtál a nagy kox témában, pont a legfontosabbat felejtetted el, a törvényi hátterét az egésznek.


sok sikert ebben a szép sportban, bár ezzel a mentalitással nem sokra viszed.


egy kis olvasgatnivaló, estére, hogy jobb kedved legyen.


[link]

2014. ápr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igyekszem hasznos és őszinte választ adni, saját tapasztalatokkal fűszerezve, de csak mert látom hogy értelmesen tetted fel a kérdést, és jó a kiegészítő szöveg. Tény hogy itt sokszor leírtam már tövéről hegyére a dolgokat, de nem várom el hogy vissza keresgélj, szóval leírom.

24 vagyok, jelenleg is versenyre készülök, és több éven keresztül foglalkoztam csak a cucc részével a dolgoknak. Könyveket fordítottam...stb..erre tettem fel az életem. Több mint 150 féle cuccot tudok kb kitéve betéve. Nagyon jól írtad hogy a szuris cuccok ezerszer jobbak, azt viszont nem mondanám hogy nem ártelmesek májra meg stb. lehet az esélye kevesebb, meg elméletben van benne igazság hogy nem megy át közvetlenül a gyomrodon meg stb...de hatalmas gondokat tud az is csinálni. Én értékelem hogy nem akarsz össze vissza szurkálni meg keverni 4-5 féle cuccot, viszont be kell vallani, hogy csak szemessel semmit nem érsz el. És ezt szó szerint vedd. Régen rettegtem a tűtől és profi kaja, jó edzés, tápkieg minden megvolt, + szemes, és hááát...voltak májgyilkos cuccok amik felpakoltak keveset, de az sosem az a fejlődés volt amit vártam. Csak sima szemessel eredményt elérni nem lehet, ha pedig sikerül egy kicsit, akkor sajnos fele annyi idő alatt elmegy a semmibe. Kiegészítő cuccoknak elhasználgatnám ha úgy lenne, de megmondom őszintén, már jó ideje még annak sem használok egyet sem. A másik dolog, hogy ezek akkor az igaziak ha kevered őket, szemes pedig szemessel...hááát..tudod te is hogy semmi értelme. Én nagyon megbántam hogy X összeget elköltöttem a sok semmirevaló szemesre, aminek szó szerint egy kg haszna nem volt. Sajnos rá kel jönni egy idő után hogy vagy bevállalod keményen vagy hagyni kell az ilyen gyerekes szemes kúrákat mert nincs értelme. ettől függetlenül tolhatsz szemes kúrát, de az meg a másik része a dolognak hogy nem tudsz vele számolni. Nem vagy tapasztalt annyira hogy tudd mit kellene érezni. Azzal hamisítják amivel csak akarják. A másik dolog, hogy ahhoz hogy egy cucc működjön, illetve egy kúra, annak van alapja. Az pedig a tesztoszteron. Sokszor hallom hogy valaki csak lenyom egy deka kúrát meg stb...a deka az pont az a cucc, amiből ha "eredetit" találsz, és csak azt használod, akkor az ég világon semmi hatást nem érzel. Tehát minden kúra alapja hogy tolj tesztót. Egy tesztóra már lehet mindent más csatolni. egy teszó alap mellett már nyugodtan lehet alkalmazni bármilyen szemeset, és annak már lesz eredménye. A legfontosabb dolog pedig az h jó helyről szerezd. perzse tudom mindkinbek megvan az orvos ismerőse meg stb...de fel kell ébrendni. Nem tudom honnan, és kitől szerzed..azt sem tudom hogy mennyiért..ezeket talán privátban átbeszélhetjük, de ez lesz a neheze a dolognak, hogy igyekezz olyan cuccokat venni, ami rövid észterű és egyértelmű azonnali jelei és mellékhatásai vannak, ami csak rá igaz, és így egyből levágod hogy tuti a cucc. nekem nagyon sok idő kellett még profi körökben kezdtem el mozogni, és tényleg minőségi motyókat tudok beszerezni, pedig az előtt is azt hittem...és most érzem csak hogy mi a különbség. Tehát előbb találd meg a megfelelő forrást, ami nem lesz egyszerű, aztán találd meg azt az embert aki keni vágja ezeket, és egyedül ne csinálj hülyeséget. Ha kérdésed van tedd fel nyugodtan, szívesen válaszolok!

2014. ápr. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ, főképp az utolsó válaszolónak! Már kissé későre jár, de holnap írok! Előre is köszönöm!
2014. ápr. 9. 23:32
 5/13 anonim ***** válasza:

ezt azért így nem mondanám, főleg, úgy hogy azt írod nagy múlt van mögötted.

a kéz alól vett mai deca-k vackok, nem is érdemes velük foglalkozni.

de ha eredeti van az ember kezében az más.

pl aki már látott retabolil 50mg/ml es cuccot, és talán tudja is az mit művel, nem írna ilyet , mint amit te írtál.

segítek, ez gyógyszertári cucc, betegroborálásra van, és nanrolone decanoate tartalmú.

nos, nem 200mg, mint ami írva van a sok gagyi vackon, csak 50mg/ml, és olyat üt, mint semmi más.

de hát ugye doppingtörvény, meg miegymás, ilyet nem használ senki , ez csak tájékoztató jellegű adat volt.

senki ne használjon semmit se, mert csak a gyógyszertári a legjobb tisztaságú, de az meg CSAK BETEGEKNEK van vényre, orvos által, és nem sportolóknak.

2014. ápr. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Retát is hamisítják már debrecenben, csak úgy megjegyezném, másrészt meg ki az az állat aki annyi pénzt ad érte. Persze hogy jó cucc, 9000/ampulla. És még csak 50mg-ról beszélgetünk a heti 6-700 helyett. Húzós lenne egy heti adag is. :)
2014. ápr. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
185 centihez 71 kg, az semmi, alapból rosszul csinálsz valamit, más fajta edzésre lenne szükséged, vagy más nincs rendben, de ez nagyon kevés, a genetikai határaid ettől többet engednek.
2014. ápr. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

185cm-hez, felmehetsz 88-90kg-ra, 15% testzsír mellett 2 év alatt :)


Ha másnak sikerült 170cm-hez, 74-76 kg-ot elérni, 15% testzsír mellett.

2014. ápr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, 15% testzsír ebben a sportban baromi sok. Naturalban 8-10-ig le lehet menni bőven.
2014. ápr. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hosszú távon 8% tarthatatlan, ahhoz egy életen át tartó szigorú diéta kell. Magának az ember tartósan ha 15-re tud menni és ott tud maradni, az egy jó eredmény.
2014. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!