Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tanaàcsot szeretnék kérni mit...

Tanaàcsot szeretnék kérni mit szedjek? Többi lent

Figyelt kérdés
20éves fiú 185centi 80kilo vagyok van rajtam egy kis izom meg egy kevéske zsír is. Neha lejartam a terembe meg futni is szoktam. Mostantol rendszeres Heti 3x kondi és futàs mellé mit ajànlanàtok hogy nagyobb izomtömegre tegyek szert? Protein fehérje ilyenekre gondolok(eddig nem szedtem semmi ilyesmit)

2018. máj. 8. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
protein fehérje az egy és ugyanaz. Elsőnek az étrended legyen rendben,aztán mehet a fehérjepor is,de csak akkor ha szükséges KIEGÉSZÍTENI az étkezésed vele.
2018. máj. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Küldesz egy képet az alakodról ?

Csak,hogy lássam hogyan aránylik az a ‘’kevéske’’ zsír :D

Bár elég magas vagy,szóval ez a súly nem rossz amid most van

2018. máj. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]

Itt a kép

A kajàlàsròl meg annyit hogy eddig ettem mindent ami mozdíthatò de pàr honapja màr odafigyelek, nem eszem degeszre magam, kevesebb kenyér,zsíros étel több tojàs,csirkemell

A linken a kepfeltoltesben direkt van egy D mert nem engedi a kommentet

2018. máj. 8. 18:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó alakod van. A kajára figyelj, hogy nagyon sokkal többet ne egyél annál, mint amire szükséged van, csak 300-500kcal-al és figyeld magad. Míg meg tudod enni rendes kajában a testsúly kilonkénti 1.2-2g fehérjét, addig nagyon nem kell porokkal bajlódnod. Valami jó multivitamint vegyél be egy evőkanál tökmag vagy általad kedvelt olajjal meg egy pohár vízzel.
2018. máj. 9. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!