Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit szedjek be hogy hatása és...

Djballa kérdése:

Mit szedjek be hogy hatása és látszatja legyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sokan el fognak itélni a kérdésem miatt de már nem bírom ezt az állapotot. 198cm vagyok és 75kg. Szedtem 1éve edzek. Szedtem szuszta 250et(amit ismerek) meg még 2 cuccot amit nem tudok most fejből de valami omnadren vagy valami haaonló. A lényeg hogy aki beadja abban maximálisan megbízom. Ment az edzés fehérje ,tömegnövelő, szenhidrat stb..most szedem a bayer-es methandienone-t. SEMMI HATÁS EGYIKTŐL SEM!!! Na jó a szuritól híztam 8kg-ot. 7honap alatt...de ennyi...nincs valami olyan tippetek amit rendszeresíteni tudok és híznék egy kicsit??Persze a kaja is fontos. Sőt az a legfontosabb de megmondom őszintén étvágyam is alig van. Reggel kb 2 szendvics ,délben 1 tál meleg kaja meg este is. Ez kevés...tudom...de nincs étbágyam...valami étvágyfokozó? :(

2018. márc. 29. 05:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek kezdesz el kokszolni ha szart sem ertesz hozza? 7 honap alatt 8kgot naturalban fel tudnal szedni kezdokent, koksszal kb 20-25kgot kellett volna. Edzeni sem tudsz, a kajad is szar, minek kokszolni? Ha azt az 1 evet normalis edzessel es etrenddel toltotted volna, kb 10 kg feljohetett volna naturalban is.
2018. márc. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kokszoljál, hülyegyerek.
2018. márc. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

B vitamin.

Amúgy meg vicc,hogy azt se tudod,hogy mit nyomtál?... hmm érdekes ember lehetsz.. na mindegy

Amúgy most mi a kérdés? Kúra összeállítás? vagy mi? mert igazán nem értem a kérdés lényegét,ha esetleg kúra érdekelne, minimális támpontot tudok adni neked, alap kúra, és utókúra.. Privátban

2018. márc. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az igen. Azt amúgy, hogy gondoltad, hogy nem eszek de szteroidot nyomsz? Nem a cuccból lesz izom hanem a tápanyagból...


Hasonló méretekkel rendelkezem én is, amolyan botsáska testem van. 1 évig edzettem anélkül, hogy figyeltem volna a kajálásra. Eredmény kb 1 kg. Augusztus óta odafigyelek rá, ez nem azt jelenti, hogy csak csirkerizst eszem, eszek sokmindent csak figyelek rá, hogy elég is legyen. Eredmény, testzsírom kb maradt a régi, kockás has bőven megvan és feljött 7 kiló. Semmi sustanon meg istentudja mik nem kellettek ehhez eszembe se jutna. (Jó mondjuk én enyhén hipohonder vagyok és megőrülnék a mellékhatásoktól :D )


Az én sztorim nem csoda történet erre bárki képes akiben van némi akarat, fegyelem, elszántság. Nem kellett megszakadnom, hogy elérjem ezt. De aki ennyire nem képes és 70 kilósan kezdő amatőrként szúrja magát az megérdemli...

2018. márc. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ne kokszolj hanem egyél bazzmeg.

fehérjepor is teljesen felesleges ilyen szinten, azt hagyd meg a versenyzőknek... hús, tojás, tejtermékek, napi 5x kaja, és sok alvás.

2018. márc. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hashajtót, annak van hatása is, meg látszatja is.
2018. márc. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jó okos vagy.

A kaját rakd rendbe 75 kilósan, ez az első!

Tele a net normális oldalak, normális tanácsaival.

Ha keményen edzenél kizárt, hogy nem lennél éhes. Felejtsd már el a cuccot, legalább az elején!

2018. márc. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Lazy Lover ***** válasza:
40%
magasvékony még koxolni se tudsz? :D te inkább szedjél hangyát...
2018. márc. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
szerintem egy jo darabig sima tesztoszteront tolj (a susta is az csak minden fajtaja osszekutyulva, semmi ertelme). 250-300 mgot tolj, ha a kaja meg minden rendben van akkor lehetetlen hogy ne fejlodj, csak azert ez se csodaszer, nem hetek kerdese az egesz... Evek :)
2018. márc. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy nincs hatása, ha egy kalap szar az étrended :D szerinted mire megy a test az emelt fehérjeszintézissel ha nincs mit beépíteni?
2018. ápr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!