Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vannak olyan férfiak akik nem...

Vannak olyan férfiak akik nem edzenek/sportolnak és fizikai munkát sem végeznek, mégis nagydarabok és izmosak felül is?

Figyelt kérdés
Ez mitől van? És valakinek miért kell ilyen kinézethez egy csomót szenvednie? Ha a genetika okozza azt mivel lehet kompenzálni a kőkemény, idő és pénzigényes gyúrás helyett?
2018. máj. 12. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.
2018. máj. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na ez engem is erdekelne. Amugy szerintem dögivel van olyan, aki nagydarab, fizikai munkát végez de nincs étrendje. Atlag melosoknak nincs idejük a neten látható étrendet betartani...
2018. máj. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A test mindig alkalmazkodik, legalábbis próbál. Az aki kemény fizikai munkát végez, az akarata ellenére is erősödik (jobb esetben), mert a test reagál a terhelésre. Ha étrendje nincs is, de azt érzi ha éhes, és nyilván enni is fog annyit amennyire szüksége van. Ebből már a test tud építkezni valamilyen szinten. Persze így testépítő fizikuma vagy kidolgozott izmai sosem lesznek, de a terhelésnek megfelelő ereje igen. És persze sok múlik a genetikán is.

Nekem hirtelen ez jutott eszembe, számomra ezt tűnik logikusnak, de érdekelnek a további válaszok :D

2018. máj. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

telipohar


Osztom.

2018. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!