Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jelenleg ilyen vagyok/kép/ Kb...

Jelenleg ilyen vagyok/kép/ Kb mennyi idő alatt érhetem el a kivánt alakot? 21n

Figyelt kérdés

Nemrég határoztam el, hogy változtatok, hisz évek óta zavar, hogy vékony vagyok és képtelen vagyok hizni.

Csak a narancsbőr és kiálló has marad meg rajtam -.-


Sajna konditerembe nincs lehetőségem menni, örülök annak, hogy a megfelelő kajára futja. Beszereztem pár kelléket, súlyokat itthonra és kb egy hónapja kezdtem el edzeni alsótestre. Irt edzéstervem nincs, csak odaáig jutottam, hogy betartom a napi fehérjemennyiséget.

Kissé nehéz igy egymagamban, de nem szeretném feladni, ezért is kérem egy kicsit a segitségetek:)

Szóval ezen egy hónap alatt kb annyit értem el, hogy feszesebb lett a combom és a fenekem, a narancsbőröm is csökkent kicsit, ám nem lettem kicsit sem "vastagabb". Eddig csak lábra mentem rá, mert nagyobb, kerekebb feneket szeretnék, de igy elnézve a hátam sincs valami jó formában.

Tudom, genetikától is függ, de elérhetek-e valaha ilyen alakot? ( [link]

Kissé lombozza a motivációmat, ha nem látok változást olyan irányban, mint azt szeretném...

Mennyire jó indulópont, ha most ilyen vagyok? Kb mennyi idő alatt érhetném el azt, amit szeretnék? Bármilyen más észrevételt és tanácsot szivesen fogadok! :)

[link]


2018. máj. 13. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem ez az alakod is tetszik :D

amúgy ne olyan akarj lenni hanem álmodj meg egy alkatot és arra törekedj :)

(amúgy szerintem sikerülhet)

2018. máj. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Hát az 'álmodott' alakom is kb igy néz ki, mint amit linkeltem. Nagyon széles csipőjü, nagy fenekü és mellü sosem leszek, ezért próbáltam a realitás talaján maradni. Csak nem tudom, hogy az én vékony testalkatomból kihozható-e hasonló. Egyébként képen lehet nem feltünő, de élőben a magasságomhoz képest igencsak vékonyka vagyok 176/57 kg.
2018. máj. 13. 15:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos megfelelő felszerelés és szakértelem hiányában nem fog jönni a kívánt eredmény. Ez alatt nem a sok fölösleges bohóckodást értem, (lásd 30 féle fenék gyakorlat) hanem egyszerű, hatékony gyakorlatok, helyes kivitelezéssel, mellé egy megfelelő, de nem túlbonyolított étrend.
2018. máj. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha mindent jól is csinálsz az is legalább egy év, mire szembeötlően nagy lesz a változás a jelenlegi alakodhoz képest. Két év alatt már jobban nézhetsz ki, mint az a nő a képen. Sajnos ehhez viszont tudás és tapasztalat kell, amihez vagy edzőt keresel(olyat ajánlok, akiben megbízol, nem ismeretlen) vagy te magad tapasztalod ki, ami persze sokkal több idő. Én az utóbbit csináltam. Kb 2 év a lemaradásom, de legalább már kvázi mindent tudok magamról mire hogy reagálok, beleértve a negatív változást is.


Én egyébként az otthoni edzések helyett azt ajánlom, hogy menj el futni. Sprinteket, közepes távokat stb. Nem akarlak lebeszélni, de a jelenlegi alakodból sokkal csinosabbat, esztétikusabbat is ki lehet hozni, mint egy ilyen narancsbőrös nagyfenekű valamit. Bár elfogult vagyok, mert nem az esetem, na mindegy. Ha az a cél, akkor ahhoz enned is kell, szénhidrátot is bőven. Továbbá a legfontosabb, hogy keményen kellene lábaznod, amit otthon macerás kivitelezni. De a kitörés, meg súllyal guggolás megoldható. Azonban ahogy csak teheted próbálj meg egy konditerembe eljutni.

2018. máj. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 palilaci ***** válasza:

1# Szerintem senkit nem érdekel neked mi tetszik


Az előző jól írja. Nagysúlyos guggolás kell, nem ilyen tingli-tangli lábemeléses, ezerféle "popsiformáló" gyakorlat.

Edzésterv nélkül meg ne is várj komoly eredményt, pláne 1 hónap után. Ráadásul mindenre kell edzeni, hogy ne csak alul nézz ki valahogy, hanem legyen arányos, szép tested.

Ha csak otthon van lehetőséged edzeni, akkor töltsd le a fegyencedzést. Segít a progresszióban és az a 6 gyakorlat szépen össze van foglalva. A súlyzós ellenmarketinggel meg ne törődj. Jó étrenddel és edzéstervvel egy hasonló testösszetételt össze tudsz hozni ami a linken van, akár 1 éven belül, ám valszeg más lesz a forma a genetika, tapadás stb miatt.

2018. máj. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is konditerem kéne, magas fehérjebevitel (2 gramm testtömeg kilogrammonként, állati fehérjéből), kalóriából is kellene elég, hogy épüljön az izom. Edző is jól jönne, olyan aki ért is hozzá. A jó seggért szerintem guggolni kell, nagy súllyal és mélyen. Az ilyen szőnyegen lábemelgetéseket, meg a női magazinokban található popsiedzéseket szerintem hanyagold. És szerintem elég gáz, ha egy nő csak seggre és lábra edz.
2018. máj. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!