Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A vérplazma adásnak van...

A vérplazma adásnak van valamilyen negatív hatása a tömegnövelésre tekintve?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, tapasztalatokat várok.
2018. máj. 13. 16:16
 1/2 palilaci ***** válasza:
77%

Erőtlenebb vagy és nem 3-4 nap, hanem több hét mire teljesen regenerálódik a plazma. Ráadásul edzeni is szar miután kiszedték a branült a karodból.

Tavaly előtt jártam okt-novemberben plazmázni párszor és szinte semmit nem fejlődtem pedig heti 1x voltam.

Manapság azért a 3-4 ezer forint/alkalomért nem éri meg kilyuggatni magad. Amikor 10eseket adtak meg mindenféle bónuszt, akkor is legalább 10x hasznuk volt minden alkalommal, viszont Orbán Vezérünknek nem tetszett, hogy szegény paraszt megkeresi a minimálbére felét, plazma adóval meg nem sikerült volna olyan jól a választás mint a migiri-Sorosozással, így levitették az árakat.

Röviden: Van.

2018. máj. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs. Rendszeresen jarok heti 2x,feherje szintem mindig nagyon magas ,ugyanúgy erosodok. Annyi hogy magasan kell tartani a feherjebevitelt illetve vitamin es asvanyi anyagokat.
2018. máj. 14. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!