Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Formásodni szeretnék, de csak...

Formásodni szeretnék, de csak maximum fél óráig tudok súlyzózni?

Figyelt kérdés

60 kg vagyok, 2-4 kg mehetne le rólam, de inkább formásabb szeretnék lenni. A gondom az, hogy ha nekiállok a guggolásnak, nagyon hamar elfáradok, a levegőt is kapkodom. Persze általában megcsinálom 2-3x 20 guggolást, de utána már nem tudok más izomcsoportot edzeni, csak hasazni. Szoktam meg fekvőtámaszozni, és plankolni reggelente.

Nem is éheztetem magam, napi 1300 kcalt eszek, ebből 70 a fehérje, 60 a zsír, a szénhidrát pedig 70-80.


2018. máj. 15. 09:53
 1/2 palilaci ***** válasza:
Keves a feherje es kaloria, mehetne min 100g, normalis izomnovekedeshez nem jo a magas ismetlesszam sem, olyan sulyt kell valasztani amivel 6-10db megy egy sorozatban gyakorlatonkent. Kellene neked egy normalis edzesterv is, mert ez elegge osszecsapottnak hat. Heti 2x pedig kardiozz valamit, mert nem nagyon van eronleted.
2018. máj. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

heti 2x fél óra kocogást iktass be ha ennyire nincsen kardiód.

és azokon a napokon egyél többet is.

2018. máj. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!