Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a 3 napos edzésterv jó...

Ez a 3 napos edzésterv jó szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt hallottam,hogy a teljes testedzéssel jobban lehet fogyni,megfelelő diéta mellett,így gondoltam most áttérnék arra,hogy kipróbáljam.Szerintetek az alábbi megfelelő lenne?


1.nap

-fekvenyomás

-fekve ferdepadon

-guggolás

-felhúzás(szuperszettben a kövivel)

-egyenes rúddal állva vállból nyomás(katonai nyomás)

-bicepsz egy kezessel állva

-tolódzkodás


2.nap

-fekvenyomás

-evezés

-guggolás

-oldalemelés(szuperszettben a kövivel)

-francia rúddal bicepsz

-tricepsz letolás csigán(szuperszettben a kövivel)

-húzódzkodás


3.nap

-fekvenyomás

-tárogatás

-guggolás

-lehúzás mellhez

-arnold nyomás(szuperszett kövivel)

-bicepsz állva egykezessel

-tolódzkodás


Mind a 3 nap végén csinálnék egy 15-20 perces intervall futást padon,plusz 1-1 gyakorlatot hasra.Vagy ez így túl sok?


Előre is köszi a válaszokat!:)


2018. máj. 16. 08:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Én mindenből 4x8-10 ismétlésre gondoltam
2018. máj. 16. 08:52
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

A fogyás nem az eltérő edzéstől lesz, hanem a kajától!

Ha ugyanazt az edzéstervet követed, mint tömegnövelésnél, csak az étrended más, akkor is fogyni fogsz!

2018. máj. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Egyébként, ha kezdő vagy tök jó az edzésterv...
2018. máj. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kezdő vagy, akkor nagyjából jó, ha haladó, akkor kevesebb ismétlés és nagyobb súly kell. Karra picit sok ennyi széria egy héten, és a szuperszett sem kellene, mert az a súlyok, illetve a munkaszéria rovására megy. Tárogatást sem csinálnék, illetve a 45 fokos nyomás miatt figyelni kell, nehogy túlterheld az elülső vállad. Teljes test edzéstől max. azért fogyhatsz relatíve jobban, mert több kalóriát igényel, és így jobban mínuszba tudsz menni. Kalória mínusztól fogy az ember
2018. máj. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Ja és a vádli és a hátsó váll? Azokat is edzeni kellene.
2018. máj. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%

110%-.osan biztos vagyok benne, hogy sz*r lesz. Lehetetlen ennyi erőgyakorlatot végezni egymás után, hova tovább a végén még szaladgálni is 20 percig. Röhejes.

Zöldfülűségre vall.

Talán! De csak nagyon talán, a harmadik nap abszolválható. A második esetleg akkor ha full tömegelve, tapasztalattal, rutinból, az ájulás széléig hajszolod magad. Az viszont mindent edz majd, csak hipertrófiát nem. Az első nap pedig egyenesen lehetetlen.

Túl sokan lihegnek ebben a sportban már és túl rég óta is, hogy csak úgy feltalálja valaki a spanyolviaszt.

2018. máj. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem jó. Semmi logika nincs benne.
2018. máj. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a válaszokat :D Akkor lehet keresek valami mást
2018. máj. 16. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!