Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha egy gyakorlatot könnyebben...

Ha egy gyakorlatot könnyebben tudok elvégezni, az azt jelenti hogy (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Az azt jelenti, hogy az előző gyakorlat végzése óta erősebb lettem?


Ha előtte abszolút nem edzettem soha, akkor ez az erő ez csak szimplán az edzés következménye vagy esetleg edzésből fakadó izom gyarapodás miatt is lehet?


Írok konkrét dolgokat is.


Elkezdtem saját testsúlyos edzést végezni itthon, hogy formába jöjjek. Láttam, hogy többeknek is sikerült ezzel fogyni és szálkásítani. Kb. 2 hete csinálom, de már lényegesen könnyebben mennek a gyakorlatok, amiket csinálok (nagyobb ismétlés számmal). Az étkezésemre is odafigyelek, sokkal jobban érzem magamat a bőrömben, amióta belekezdtem ( 2 hete ) viszont még nem érzem, hogy fogytam volna.


Lehetséges, hogy ez alatt a 2 hét alatt izmosodtam és mivel az izom nehezebb a zsírnál, ezért ha fogytam volna is, az nem látszik meg a mérlegen?


2018. máj. 17. 07:15
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
lehetseges, vagy esetleg most jottel ra a helyes kivitelezesre
2018. máj. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nektek mennyi idő volt, mire látható eredményeket értetek el?
2018. máj. 17. 09:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Az izomtömeg és az erő nem függ össze. Vagy hozzászoktál a súlyokhoz és ezért úgy érzed, hogy könnyebbek lettek vagy tényleg erősödtél. Esetleg edzés előtt eddig rosszul táplálkoztál, nem volt elég energiád és ezért nehéznek érezted.
2018. aug. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!