Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Heti 3x edzem, hogy érdemes,...

Heti 3x edzem, hogy érdemes, hogy érhető el a legnagyobb fejlődés, hogy keverjem össze az izomcsoportok edzését? (Mell, váll, hát, kar)

Figyelt kérdés
2018. máj. 27. 01:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet 3 teljes testes, vagy osztott. Osztott eseten lehet egy nap lab, egy tricepsz-mell-elso vall es egy bicepsz-hat-hatso vall. Az oldalso vallat meg berakhatod a mellhez is vagy a hathoz is.
2018. máj. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval tulajdonképpen toló, húzó és lábnap?
2018. máj. 27. 12:04
 3/3 fakamabendo válasza:
Ez szerintem (és itt senkit nem akarok megbántani) hülyeség. Az izmod nem feljődik jobban ha ezzel, vagy azzal edzed együtt. De ha máshogy nézed a dolgokat, én úgy edzek, hogy azokat az izmokat edzem együtt, amik nem befolyásolják a másik izom munkáját. Pl: mellet bicepsszel, mert ha tricepsszel edzenéd, akkor a tricepsszel már nem tudnál akkora erőt kifejteni, mivel fárad a mell edzésénél. A hátat tricepsszel, mert ha hátazol akkor ugye a bicepsz is dolgozik. A lábat pedig a vállal. Vannak akik pont fordítva csinálják, mert már meg van mozgatva a másik izom és edzésben van, ezért jó együtt. Kipróbáltam azt is, sem akkora súlyokkal nem tudtam, sem akkora ismétlés számokkal.
2018. máj. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!