Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány évesen érdemes elkezdeni...

Arnold123 kérdése:

Hány évesen érdemes elkezdeni edzeni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és 160-170 cm között vagyok, és az a kérdésem hogy ha most elkezdek edzeni rendszeresen akkor az befolyásolja a későbbiekben a növésem vagy a fejlődésem? Mert anyám szerint még "nem nekem való".De azt is hallottam hogy ilyenkor jó elkezdeni

2018. máj. 21. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a legjobb. Nem befolyásolja a növést.
2018. máj. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fejlődésed befolyásolja, mert izmosabb leszel tőle (persze ha jól csinálod). Nem írtad hogy mit edzenél, de kezdhetnéd saját testsúllyal (street workout, calisthenics alapok), ez az egyik legalapabb mozgásfajta, és jó kezdést adna a későbbi plusz súlyos edzésekhez. 16 évesen szerintem már simán elkezdheted, de nézelődj előtte a témában, nézz youtube videókat a gyakorlatok helyes végrehajtásáról, és olvasgass a helyes táplálkozás alapjairól.
2018. máj. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a választ, Igazából súlyemelést szeretnék meg egy kis láb edzéseket pl. futópad vagy valami hasonló.
2018. máj. 22. 07:18
 4/6 anonim ***** válasza:
A futópad nem lábedzés.
2018. máj. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sokan elhanyagolják a lábedzést, pedig nem csak az a cél vele, hogy szép lábad legyen, hanem rendkívül fontos az egészséges testnek, hogy arányos legyen minden része.


Egyébként 16-17 évesen a legjobb elkezdeni.

2018. máj. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szóval ha most elkezdem és folyamatosan csinálom akkor semmiben sem befolyásolja a növésem és a fejlődésem? Egyébként az egészséges evés mellett nem kell szednem semmit? Itt nem steroid vagy valami ilyesmire gondolok hanem fehérjékre meg multivitaminokra vagy esetleg proteinokat?
2018. máj. 22. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!