Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítás vagy tömegelés?

Szálkásítás vagy tömegelés?

Figyelt kérdés
Hali. 175cm és 75 kg vagyok. A hasamon van egy kis felesleg de a felsó kockák látszódnak az alsók nem annyira. Nem régóta edzek és eddig leakartam szálkásítani magam. Sok helyen azt olvastam érdemesebb elsőnek tömegelni mert ha nincs izmom akkor nincs is mit leszálkásítani. Szerintetek?

2018. máj. 28. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindig van izmod és mindig van értelme elveszteni a zavaró hájat...


A leírás alapján nem vészes a helyzet, de ha zavar, akkor szálkásíthatsz, ez a te döntésed. Van, aki több felesleggel is tömegel még, kinek mi fontos.

De kicsike feleslegnél én szálkásítanék, ha odateszed magad, gyorsan megvan, aztán jöhet a sokkal lassabb tömegelés s azalatt sem fognak zavarni a hasi zsírpárnák (max. amiket időközben szedsz fel).

2018. máj. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tömegelj nyugodtan, minél tovább tudsz tömegelni, annál jobb, én 2 év után most szálkásítok, felső kockáim voltak nekem is.
2018. máj. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!