Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdjek el szálkásítani vagy...

Kezdjek el szálkásítani vagy még mehet a Tömegelés?

Figyelt kérdés
180 cm 88-89 Kg vagyok, nagyjából fél éve kondizok és tömegelek, nagyjából 17-18% lehet a Testzsírszázalékom

2018. márc. 6. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Még tömelej 1 hónapot. Áprilisba pedig kezd el szerintem szálkásítást és nyárra lemész 12köré
2018. márc. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 BlodDrunk ***** válasza:
Ezt csak te tudod,ha nagyon zavar a zsír szélkásíts,ha nem tömegelj tovább.
2018. márc. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
képpel könnyebb lenne megmondani
2018. márc. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fél év alatt rengeteg izom mehetett fel XD
2018. márc. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem ment fel rengeteg, de előtte is edzettem, csak nem kondiztam hanem küzdősportoltam, így azért ott is jött fel némi izom, arról nem is beszélve, hogy ahhoz képest elég zsíros vagyok, sosem figyeltem annyira a kajára mint kellett volna, ezért is van a 17-18% testzsír.A kérdés arra irányult, hogy így még megéri-e tömegelni vagy már szálkásítsak, tudomásom szerint nem azon múlik a tömegelés, hogy mennyi az izom, hanem, hogy mennyi a zsír.
2018. márc. 6. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!