Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéstervem legyen?

Milyen edzéstervem legyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok segítségre szorulok 17 éves vagyok 1éve elhízott voltam 95 kg-al azóta elkezdtem edzeni ami futásból gugolásból meg ilyesmikből álltak sikerült lefogynom és segítségre van szükségem mert szeretnék át állni testépítésre, a heti étrend megvan de valaki tudna nekem összeirni egy a-b-c napos edzéstervet izomnövelésre? Akár úgy hogy egyik nap láb másik nap más... De lehet akár keverve is csak szeretnék izmot növelni és én nem tudok ilyen edzés tervet késziteni ha valaki tudna segiteni annak viszont nagyon hálás lennék:)

2018. máj. 9. 00:30
 1/2 anonim válasza:

Sajnos ezèrt fizetni kell.

Ha szeretnél kèrni az alapokban tanácsokat igazából rámírhatsz, de másban nem tudunk segíteni, mivel ez is 5000)alk ba kerülne...

2018. máj. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Te tudod hogy milyen izomcsoportokat szeretnél átdolgozni megerősíteni, az alap izomcsoportokat gondolom te is tudod pl hát láb stb na ezeket kell elrendezned, már csak ezeket kell sorba rendezned hogy melyik nap melyik és hogy ilyen gépen hány sorozatot.


Én ezt tudom,én meg étrendet nem tudok összerakni :D

2018. máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!