Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek milyen fizikumot...

Szerintetek milyen fizikumot tud egy nő naturálban elérni (jó genetikával)?

Figyelt kérdés
Linkeljetek képet, légyszi! :)

2018. jún. 3. 23:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2018. jún. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Hát ha nekem ilyen barátnőm lenne kajak lennék inkább bu-zi... Ez tiszta csont és bőr, a combját nézd már majdnem kiesik a pin.ja kb. Én sose értettem minek ennyire nyomni az edzést, az a jó ha van mit fogni a szilikon mell az nem az.
2018. jún. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]


Nekem kb ez a célom

2018. jún. 6. 12:55
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Ez kb ugyan az mint amit linkelt az első, kicsit combosabb. Nekem nem jön be ez, de el lehet érni természetesen. Tegnap metróztam pesten pont, olyan lány szállt fel rá, hogy szálkásabb háta volt mint nekem... mondom az oszt igen... Én nem nyomnám a helyedbe ennyire, de a kokszos csávók tuti gerjednek rá, legalább ettől feláll nekik (talán).
2018. jún. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

[link]

Inkább ne versenyes képeket nézz, mert ha te nem versenyző vagy, vagy akarsz lenni, akkor csalóka tud lenni.

2018. jún. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szerintem ez még elérhető:

[link]

2018. jún. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) mindenkinek ment a zöld kéz. Amúgy szeretnék versenyezni, úgy 1-2 éven belül.
2018. jún. 8. 16:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor viszont nem lesz elég a jó genetika :DD
2018. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!