Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kreatin kúra, mik a jelek...

Kreatin kúra, mik a jelek arra, hogy kicsit bevizesedtem,?

Figyelt kérdés
Hogyan állapítsam meg? Mik a jelei?

2018. jún. 4. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem vizesedsz be a kreatintól fogd már fel. A szemes danától esetleg.
2018. jún. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a vizesedes az egesz mas... itt az izomtba jut tobb viz es ennyi
2018. jún. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vizesedsz be a kreatintól...
2018. jún. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tom ki talalta ezt a hulyeseget. xd
2018. jún. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt nalam mar tobbszor, amikor kreatin szedes utan, ill, kozben felfuvodva ereztem magam, mint ha felfujtak volna mint egy mislenbabat. Nem latszott rajtam dfesxult mindenem. Akkor kihagytam par napig es kisebb adaggal folytattam tovabb, Ha majd megfigyeled, a sulyod par kiloval novekedik tole, de az nem izom, hanem az izmoknal megkotott viz. Az izom a befektetett munkatol fog erosodni, nem a kreatintol. A kreatin arra valo, hogy nedvesebb kormyezrtben mukodjon az izom, ugy jobb az anyagcsereje, konnyebben frissul, kevesebb ciklusonkenti pihenes eleg neki, kesobb fogsz vele elfaradni, tovabb birod az edzest.


A kreatin altal az izomban visszatartott viz altal okozott stressz mar onmagaban is okoz minimalis izom fejlodest egyes kutatasok szerint, de ez nem jelentos. Szoval kemenyen dolgozni kell a kreatinnal, hogy az izom epuljon. A kreatintol viszont konnyebb lesz az edzes! Ennyi a hatasa, na meg vele a rovidebb pihenes ciklus is eleg. Nedvesebb kornyezetben jobb az anyagcsere. Ettol mukodik.

2018. nov. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!