Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kiss Virág (BioTech USA)...

Kiss Virág (BioTech USA) használ valami szteroidot szerintetek, irigykedtek rá?

Figyelt kérdés

Én nem értek sem a testépítéshez, sem a sportolói életmódhoz. De sokan azt mondják ma már semmilyen sportot nem lehet tisztán űzni.

Nekem az elején nem volt szimpatikus, mert túl szőkének, túl p_csásnak tartottam. De megnéztem pár BioTech USA-s videóját ( Egy edző naplója). És le a kalappal előtte. Lehet, hogy nagyon szőke, nagyon mutogatja magát, de neki ez a szakmája. Sportolóként elvégzett egy angol nyelvű fősulit, és a jogot is. Rengeteg fellépésre jár, és szerintem kedvesnek is tűnik. Én abszolút pozitívan csalódtam benne, és tényleg bevallom irigykedem rá a szorgalmáért, akaraterejéért. Viszont ez úgymond "ember feletti" akaraterő, vagy segít neki valami pluszban? Bár, ha segít is szerintem le a kalappal előtte, mert sokaknak még így se menne.



2018. jún. 4. 17:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
En is egyet ertek az elottem szolokkal, nagyon bekepzelt es idegesito, ahogy mutogatja magat. Plusz egyebkent allandoan unott keppel edz,lekezelo es bunko.
2018. jún. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudjatok, hogy tul gyenge? :D
2018. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb a sophie arvebrink mint, o xd
2018. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen, hasznal, es igen, felettebb irigy vagyok ra.😔
2018. jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
82%

Egyetertek Palilacival.


En szova is tettem instajan hogy nagyon szamomra nagyon lealacsonyito lenne, ha profikent ilyen hazugsagon alapulo s.art reklamoznek!


Azota is nyomja. Sot! Erre alapul a webboltja asszem, mivel ez amolyan sajat termeke.


A bornek rsetleg segithet valamit de hogy kremmel zsirt egetni...

Es ezt pont o reklamozza. Felhaborito!


Elottem sajnos akkor szerepelt le.

Jaa, es az allando tele fogsorral valo bajolgasat is szova tettem. 😀

2019. júl. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Fogadnék hogy az összes kommentelő dög lusta,unatkozó, irigy tehén.

Gyanítom egyikőtöknek sem erőssége a sport ezekkel a feltételezésekkel... pláne nem a versenyszerű sport.

Ne tespedjetek egész nap a kanapén hanem vegyetek magatokon egy kis erőt illetve alázatot és kezdjetek el mozogni ahelyett hogy egy olyan emberre irigykedtek aki keményen dolgozik azért hogy így nézzen ki.

Ha azt az életformát képesek vagytok tartani akkor majd évek múlva észreveszitek hogy nektek sem kell hozzá szteroid hogy natúr izmot építsetek. Gondolom a fehérje is szteroid a szótáratokba úgyhogy ideje elővenni a régi kémia illetve biológia tankönyvet ha már egyszer nem sikerült megtanulni hátha ezúttal sikerrel jártok.

Millió puszi: Egy ((amatőr)) testépítő

2021. febr. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!