Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi történt a guggolásommal?

Mi történt a guggolásommal?

Figyelt kérdés

Regén normálisnak éreztem a guggolást, úgy éreztem, hogy jól megy, stabil vagyok.

Viszont most egy ideje furcsának érzem. Mikor lemegyek és legalul, mikor felpróbálok jönni, kellemetlen érzés.

Nem tudom hogy írjam le, nem fáj semmi, csak kellemetlen, nem vagyok stabil.

És ez kisebb, bemelegítő súlynál is előjön.

Régen ilyen sosem volt, még a legnagyobb súlyba is, mikor beleguggoltam, úgy éreztem, hogy jó.


Mi okozhatja ezt?


2018. jún. 8. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt kihagyás? Lehet h kötött lettél kicsit. Nyújtani szoktál rendesen?
2018. jún. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Régen nyújtottam, már 1 éve nem csinálom. De szerintem fogok nyújtani, nekiállok valamikor.


A guggolásról pedig, megoldottam a problémát.

2 órát rászántam és megnéztem Alan Thrall guggolós videóiból egy csomót. Most jobban guggolok mint régen.

Annyit javítottam rajta, hogy most

- false grippel fogom a rudat

- jobban ráfeszítek a hátra, próbálom széthúzni és széttörni a rudat, így feszesebb lesz a hátam

- nem felfelé veszem a levegőt, hanem lefelé, azaz hasba

- letakartam a tükröt, mert eddig tükörrel szemben guggoltam és kiválasztottam egy pontot amire egész guggolás során figyelek

- megpróbáltam kicsit levágni a mélységből, eddig teljesen beleültem, atg-t csináltam.


Most sokkal jobb a technikám, viszont még van mit csiszolni, még nem mindig tudom hasba venni a levegőt és még mindig nagyon mélyre guggolok, de ez idővel javulni fog. Meg még úgy is van egy két órányi videója a guggolásról, azt is megnézem majd valamikor.

2018. jún. 8. 16:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó ötlet,én is megnézem sztem.
2018. jún. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!