Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen etrendet ajanlotok?

Milyen etrendet ajanlotok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 22/F. Most szoktam le a.dohanyzasrol 1'5 honapja. Es.nagyon.vekony vagyok. 180 cm. 63Kg. Cigi miatt nem volt rtvagyam. Es ugy dontottem hogy szeretnek magamra felszedni.jo par kilot. Szeretnek eljarni konditerembe. De en ulyen taplalek kiegeszito porokat nem nagyon szeretnek szedni en nem.vagyok.veluk kibekulve. Nem.bizom bennuk csak nem tudom ez nelkul nekem megvalosithato lenne e ez a feladat. Esetleg ha valami etrendet.tudnatok linkelni.vagy irni azt megkoszonnem. :)
2018. jún. 8. 19:29
 1/3 BlodDrunk ***** válasza:
100%

Tápkieg ahogy a nevében is írva van kiegészítő.

Multivitamin,fehérje,kreatin ennyi ami hasznos és érdemes használni.


Fehérje akkor kell csak,ha szilárd kajából nem tudod bevinni a megfelelő mennyiséget.

De ulyenolyan ez is mint ami csirkében stb kajában van csak koncentrátum szóval jobb minőségű,tisztább semmi extra.


Kajában pedig fehérje maximum 2g/tskg szénhidrát 4-6g/tskg zsír 1-1.5g/tskg a szénhidrátot ,zsírt neked kell kitapasztalni,edzés mellett ha odarakod magad max havi 1kg izom jöhet fel 1.évben szóval 1kg+havonta azt kell belőni kajába.



Ch-ból érdemes kerülni az egyszerűeket szóval cukrok,fehér lisztes cuccok.

Rizs,zab,T.k termékek ilyesmi.

Fehérjéből:Sovány húsok,hal,tojás,túró stb

Zsírból:Olajos magvak,kokusz olaj stb


Kalóriagurun megtudod nézni miben mennyi van majd kiszámolod.

2018. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BlodDrunk ***** válasza:
Annyival kiegészíteném,hogy nem kell éjjel-nappal ezeket enni,igazából bármit ehettsz csak makró arányok legyenek jók.
2018. jún. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom! :)
2018. jún. 8. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!