Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy tudnék izmot leépíteni...

Hogy tudnék izmot leépíteni és mennyi időbe telik?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, kondizom és túl izmos lett a karom és a vállam, aránytalan a testemhez képest. Ha teljesen abbahagyom ezek edzését akkor mennyi idő alatt épül le? És ha emellett a láb edzések megmaradnak akkor a lábam nem fejlődik vissza?

2018. jún. 8. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdést sem láttam még. Kééépet :D

Változó és sok mindentől függ, tehát nem tudom. Ha lábra ugyan úgy edzel mint eddig, akkor megmarad a terhelés, tehát nem épül le. De hogy lettél túl izmos? Csak mert ez nem egyik napról a másikra megy

2018. jún. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Másfél éve edzek kb

Mellem is elég kicsi lett, ahhoz sem passzol a nagy kar. Nem szeretnék férfias lenni, de kondizni meg szeretek

2018. jún. 8. 22:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Nőként sosem leszel az izmaid miatt férfias, ha nem kokszolsz. Még csak nagy karod sem lesz.


Amennyire tudom, változó, mennyi idő alatt épül le, mindenesetre ha nem edzel rá, akkor megtetted, amit egészségesen lehet. Ha edzel lábra és jól eszel, természetesen nem fejlődik vissza a lábad (az egyetlen testrész, ami az én ízlésem szerint lehet túl izmos egy naturál nőn).


Fura amúgy a problémád, hiszen az izom igen lassan jön, bőven észreveszed, hogy "eddig és nem tovább" s akkor leállsz. Max. ha hirtelen fogysz és kirajzolódik az izom, akkor nézhet ki nagyon máshogy véges időn belül.

2018. jún. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Túúl izmos lett egyem meg a szííívét:$:DD

Férfiként mindig is komoly fejtörést váltott ki belőlem amikor azt hallottam egy nőtől hogy "nem akar túl izmos lenni" Hogy képzelitek el ennek a működését? Hogy lehet ebbe a hibába esni?(Mert én is szívesen elkövetném 5-10x is akár, hogy biztos tanuljak belőle.) Szóval...ez akkor most úgy kell elképzelni hogy egyik reggel felkeltél és sminkelés közbe és felsikítottál hogy úúúúristen hogy nézek ki?! jéézusom:'( tudtam! tudtam hogy az az utolsó két sorozat nem kellett volna tegnap bicepszre..atya úr isten most..most akkor örökre így fogok maradni?? egy szörny szülött vagyok:'(':'( jóóhh...komolyra fodítva a szót: Nem, nem fejlődnek vissza a kis csülkeid és valószínűleg heteken belül jelentős izomtömeget fogsz veszteni! Szóval nyugalom! Már csak idő kérdése és újra pálcika karjaid lesznek:)

2018. jún. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért nem akarok pálcika karokat:D csak ezt már így soknak látom és mások is megjegyzik
2018. jún. 9. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!