Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Étrendkiegészítő fehérje nem...

Amlator12 kérdése:

Étrendkiegészítő fehérje nem káros?

Figyelt kérdés
Elkezdtem edzeni, és szeretnék alkalmazni ilyen fehérjét. Ha ezt iszom ennek nincs semmi rossz hatása ugye?
2018. jún. 14. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs. Ugyanolyan fehérje mint amit szilárd ételekből elfogyasztasz, csak ez por formában van.
2018. jún. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%

Csak folyamatos urulogiai kontroll mellett szabad szedni mert összemehet tőle a kuki, meg aranyeret okozhat. Azt már meg se említem, hogy melled nőhet tőle.


Plusz nem is igazi hanem műizmot okoz. Felfúj, ilyen leszel egy doboztól:

[link]


De erőd az semmi nem lesz. Krumpliszsákot nem tudod odebtenni pl.



Nem is értem, hogy engedhetik, hogy ilyen veszélyes természetellenes kémiai(!!!) anyagokat árulhassanak boltokban. Be kéne tiltani.



Tartsd távol magad tőle ha jót akarsz!

2018. jún. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Akik lepontoztak azoknak azt kívánom, hogy menjen össze a kukijuk a fehérjéktől!!!
2018. jún. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Apa '93 óra, én 2007 óta iszom rendszeresen, kifejezett megszakítás nélkül, napi egy-két adaggal. 2000-ben született egy tesóm, nekem pedig tavaly egy kislányom. Szóval ennyi a másodikról. A nagybátyáimról és még sok millió ismeretlen társaimról nem is beszélve.

A "felfújt" izmokat pedig nem a fehérjepor okozza. Hanem az anabolikus koxok. De olyat nem kapsz boltban.

Ennyit a másodiknak.

A kérdésre pedig: A fehérje portól nem leszel izmosabb. Az csak kiegészítő, ahogy a neve is tartja. Ha rossz az étrend fejre állhatsz akkor sem lesz hatása.

Ha meg túladagolod kifosod, kipattogsz és esetleg kimutatja egy nagy vérkép. De nincs annyi pénzed, hogy túladagold.

2018. jún. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Természetesen káros a fehérje étrendkiegészítő. A sok csoki,chips,adalékolt kaja ,amit életedben eddig az arcodba betoltál az tök rendben van...
2018. jún. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#2 én értem a poént :D

Kérdező gondold kicsit végig. A fehérjepor csupán koncentrált tápanyag, kiszárítva, por formájában. Hatását tekintve ugyan az mintha mondjuk csirkemellet ennél, a fehérje az fehérje, a forrása lehet más (tejsavó, növényi, marhafehérje...). Ha nem tudod a napi kellő mennyiséget bevinni, akkor ihatod kiegészítésnek, de ameddig nincs egy viszonylag rendezett étrended, addig ne építs ezekre. Először alakítsd ki magadnak az egészséges táplálkozás alapjait.

2018. jún. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, de hasznalni se fog neked. Egyel rendes kajat.
2018. jún. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2018. jún. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy miből van.Ha tejszármazék az egy gyulladáskeltő allergén.Ha tojáspor az viszont a legjobb hatású élettanilag és hosszú távon fogyasztható magas minőségű élelmiszer.
2018. jún. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jaj hagyjuk már ezt a gyulladáskeltő allergén marhaságot. Tejellenes vegán szektás ökörség.
2018. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!