Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért vannak ennyire a tej...

Miért vannak ennyire a tej ellen? Tényleg annyira káros?

Figyelt kérdés

Én egyszerűen nem tudom eldönteni, annyiféle fajta vélemény meg cikk van...néhány valóban értelmes és reális érvet fel tudtok hozni?


Legutóbb én pl. ezt a cikket olvastam, véleményem szerint az aki vezeti az oldalt alapból nem hülye és ért a dolgokhoz, és ez a cikkje is megragadta a figyelmem mert épp a tejfogyasztásrol írt.


[link]



2018. jan. 9. 20:16
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
40%
Régen is ezt itták és a 90. Életkorukat is betöltötték az emberek. Mondjuk manapság màr mindenre azt mondják, hogy káros. Nem kell mindent elhinni
2018. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
40%

Ne hallgass ezekre a barmokra. Én is napi szinten iszom tejet, ráadásul lefekvés, semmi bajom nincs tőle, sőt nekem az segít elaludni.

Ha szereted, nyugodtan igyad. Semmi bajod nem lesz tőle, ne hagyd magad befolyásolni. Amúgy meg ma már mindentől meg lehet halni, meg rákot okoz, szerintem nem is kéne az embernek ételt vennie magához, mert jaj úristen milyen anyagok vannak benne és mi bajom lesz tőle... Meg a víztől is meg lehet halni.

2018. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
33%

-természetesen jelenlévő +mesterségesen a tehenek szervezetébe juttatott hormonok, antibiotikumok

-koleszterol

-nem tartalmaz semmit, amit ne vihetnél be jobb forrásból.

-undorító mint a gennyes szr.

-nincs rá szükséged, hogy bsztasd az állatokat

-az ipari állattartás szétbssza a bolygót, így indirekt módon az izmokat is.



pl.

2018. jan. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
*lefekvés előtt
2018. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
23%

"Régen is ezt itták és a 90. Életkorukat is betöltötték az emberek. Mondjuk manapság màr mindenre azt mondják, hogy káros. Nem kell mindent elhinni"

Van 90 éves dohányzó ember is, nem is 1, biztosan egészséges, jó kis proteincigi, mi?


"Ha szereted, nyugodtan igyad. Semmi bajod nem lesz tőle"

Te aztán garantálhatod, nem vagy hitelesebb a világ vezető orvosaitól és kutatóitól.

Nagyon semmilyen érv ez a "mindentől meg lehet halni", mert vannak dolgok amiket megválogathatsz.


Kedvencem amikor ezek a Nobel-díjasok be vannak szrva a szójától, mert tartalmaz NÖVÉNYI, estrogenhez hasonló molekulának, ugyanakkor isszák a tejet, ami EMLŐSÁLLATBÓL származik, és a benne található emlőshormonok valóban felszívódnak a szervezetben.

[link]

2018. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
25%

"sőt nekem az segít elaludni. "

Micsoda érv. :D

2018. jan. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Aha, szóval világhíres tudósnak kell lennem ahhoz, hogy tegyek egy reális kijelentést? :) Na tudod kivel szórakozz.

Mellesleg aligha hihető, hogy valaki a tejfogyasztás miatt halálozna el 40-50 éves korában. De persze magyarázhatom én ezt a sok "egészséggurunak", mikor a média már ennyire átmosta az agyukat. :)

2018. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
"mert régen 90 évig éltek az emberek" a nagy lofszt... Meg többen meghaltak mint most. Hameg már isszatok, ne az agyontartositottat lehetőleg. Enis iszom, ez van, majd ha turmix helyett lesz lehetőségem másra, váltok. Mellesleg a betegsegek eredete lelki szintén keresendő, szóval erről ennyit. Nemcsak a tünetet kell kezelni, hanem a kivalto okot kell eltuntetni.
2018. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
5. Válaszoló nem csak a dohányra értettem azt komolyan kell venni mert az azért nem játék, de ha a 90 éves bácsika szívja a dohányt egészségére. Valamit mégis jól csinált, mégis megélte a 90. Életévet. Viszont manapság ritka az.
2018. jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%

Igen, könnyebben elalszom tőle. Tudod, van benne egy természetes hormon, amit melatoninnak hívnak. Tudod, aki alvászavarral küzd, sajnos elég alacsony ez a melatonin szintje, és valahogyan pótolni kéne.

Én az én édesanyámat, hogy nem a patikába rohangálok 2000Ft-okért összevásárolni mindenféle szart.

2018. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!