Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit gondoltok erről az állvány...

Mit gondoltok erről az állványról, alkalmas lenne guggoláshoz?

Figyelt kérdés

Otthon edzek és még nincs guggoló állványom, ezért úgy gondoltam, hogy ideje beszerezni egyet.


Olcsót keresek és eddig egy ilyet találtam:

[link]


Ez csak 25000Ft és jónak néz ki. A teherbírása csak 110kg, de ez nem gond, mivel a fekpadra is 70kg van írva, de még is elbírja a 120-at. Mivel elég sokszor pakoltam rá annyit és mindig elbírta.


Egyetlen egy hátrányt látok rajta, az pedig a magassága. Az van írva, hogy állítható, 75-120cm.

Azon gondolkoztam, hogy ez nem kicsi nekem, ha kb. 190 cm vagyok?



2018. jún. 17. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
120cm kb a hasadig ér, szerinted kicsi? Sztm 190centisen törökülésbe se férsz alá.
2018. jún. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nem guggolásra van, csak rúdtartó...

Alacsony amúgy is, de amúgy sem érdemes ezzel kockáztatni hogy rakod bele a súlyt és rádszakad

2018. jún. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rossz. 110kiló a teherbírása,nem véletlenül ennyi az ára. Ha normális állványt akarsz guggoláshoz az valahol 50ezer körül kezdődik,de otthon összebírod rakni 15-20ezerért ha értesz a dologhoz.
2018. jún. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Otthon amúgysem tudsz edzeni úgy mint egy teremben.Ne legyél szégyenlős, jár oda midnenféle ember, és nem foglalkozik senki sem senkivel.Mi a kifogás hogy nem mész terembe?
2018. jún. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem.

#4, az a kifogás, hogy otthon a guggoló állványon kívül meg van minden ami kell, fekpad, egyenes rúd, francia rúd kézi súlyzók, húzódzkodó, súlytárcsák, vádli gép, stb... plusz ahol lakok ott nincs terem, minimum 30-40 km-t kellene utaznom.

2018. jún. 17. 19:39
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 miért ne lehetne?
2018. jún. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hegesztővel lakatossal csináltass egyet.Olcsóbb lesz és normálisan meglesz csinálva.
2018. jún. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!