Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A linkben szereplő edzőcucc...

A linkben szereplő edzőcucc alkalmas teljes testre való izomépítéshez? (link bővebben)

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok,és szeretnék olyan izmos lenni,mintha rendesen konditerembe járnék.Természetesen egész testre akarok edzeni,ahova csak lehet.A linkben szereplő edző alkalmatosság megfelelne ehhez?Ezt majd haladóként is eredményesen fogom tudni használni?

A konditerem nem opció,a legközelebb tőlem 30 km-re van,és munka mellett nem fér bele,hogy nyitvatartási időben odaérjek.Bár nekem ez nem probléma,mert egyébként is szeretek egyedül lenni,és az edzéshez pedig kellően motivált vagyok,hogy otthon folyamatosan eddzek!

[link]


2018. febr. 18. 01:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem.Szabad súlyokkal kell edzeni alapgyakorlatokat végezve.Gép gyakorlatig nem is kell.De ennek az árából egy életre való tárcsát meg rudat tudsz venni.Ami kell

1 db kétkezes rúd,2db egykezes rúd és 60 kiló súly kezdésnek.

2018. febr. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ami kell:

Sima pad (akár villa nélkül)

Guggoló keret vagy erőkeret (utóbbi sokkal jobb)

Kétkezes és két egykezes rúd

Kezdésnek 100kg tárcsa, később több.

2018. febr. 18. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Viszont mindenképpen valami ilyesmit szeretnék,elég sokoldalúnak tűnik.A kérdés csak annyi,hogy ez megfelelő-e arra,hogy teljes testre tudjak izmot felszedni vagy nem? :)

2018. febr. 18. 07:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem látok rajta vádlizót meg csuklyázót. Oké, az előbbit kivitelezheted egy sima kétkezes rúddal és súllyal is, az utóbbit meg két egykezessel, de ezeket csak az elején. Én már csinálom pár éve, nekem csuklyához annyi súly kell, hogy nem fér el a törzsem mellett, meg alapból kell még felhúzó heveder (gurtni) is hozzá.


Tömege: kb. 134,5 kg. Most vagy kevés a lapsúly, vagy gyenge az anyaga - szerintem mindkettő. Fekvenyomásnál pl. lehet van lapsúlynak vagy 80-100 kg, de mivel csigás, lehet azt csak 60-80-nak érzed. Kérdés: csak fél évre veszed?


Én sem venném meg. Gondolj bele, a konditermekben miért van mindenre külön gép, ha 1 gép is elég lehet mindenre? Ez a gép annyiba kerül multifunkciósan, mint egy olyan, ami 1 izomra van kitalálva - de jól.


Én csinálnék egy keresztcsigás gépet, ami keret is egyben (pár tízezerből megvan a tüzépes vasanyag), vennék rudakat, súlyokat, meg egy olyan multi gépet, amin tudsz lehúzni, meg lábazni (kb. 50.000 Ft). A keretben tudnál fekvenyomni, vádlizni, meg amit csak akarsz. Lehet lenne közel 200.000 a végére, de örök gépeid lennének.

2018. febr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tudunk meggyőzni arról hogy ez egy értelmetlen baromság, akkor vedd csak meg nyugodtan... Majd csodálkozni fogsz, ha nem fejlődsz, nem erősödsz, egy rossz mozdulatnál szakadsz valahol mert nullák lesznek a stabilizáló izmaid, a derékfájást még talán el tudod kerülni ha külön edzel rá.

Lehet kicsit drasztikusan írtam, de nagyjából ilyenekre számíthatsz.

Ez a gép egy, a téveszmék, hozzáértés hiánya, és az ezt kihasználó gyártók miatt alakult ki.

2018. febr. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!