Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hol találhatók ilyen "tréner"?

Hol találhatók ilyen "tréner"?

Figyelt kérdés

Olyan embert keresnek aki csak így neten keresztül segít nyújtani, erősíteni és ért ezekhez a dolgokhoz. Fontos lenne. Hol talalhatok ilyet?

Legyszi aki nem tud normális válasz adni inkább ne írjon!

16L



2018. jún. 19. 18:14
 1/4 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

4chan.org/fit/


Egyébként hogy érted hogy segít? Ezer meg egy youtube video van.


De ha elmész valamelyik kondi terembe és kiszemelsz egy nagydarab embert akkor 100% hogy segíteni fog. Általában minél nagyobb annál segítőkészebb

2018. jún. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja csak kva sok hülye van a termekben és attól, hogy valaki nagy, még nem biztos, hogy tud normális tanácsot adni. Kell keresni egy jó edzőt vagy online coachot jelen esetben. De sajnos nem tudok ajánlani senkit.
2018. jún. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden második ember személyi edző és online coach. Menj fel instára és garantáltan találsz pár milliót. Én személy szerint még sosem próbáltam és hülyeségnek is tartom. Személyi edzőhöz jártam pár hétig, de az is csak pénzkidobás volt. Hidd el, a neten minden fent van, csak kitartóan "szippantsd" az információkat és próbáld meg kiszűrni a hülyeségeket. Minél többet olvasol, annál inkább látod, hogy minek van értelme és minek nem.
2018. jún. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Na pont ott nem keresnék magamnak edzőt.Az a sajnálatos tény,hogy gyakorlatilag mindenki edzőnek képzeli magát,de nagyon messze állnak tőle.

Az én olvasatomban az ideális edző:


-Gyógytornász (amikor a "tréner" egy rakás gyakorlatot elvégeztett,de az ügyfél púpos,helytelen testtartásával nem foglalkozik)


-Aktív testépítő(halálom,amikor 30(!) éves pocakos fickó osztja az eszet.

2018. jún. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!