Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Guggolástól fáj mindkét...

Guggolástól fáj mindkét csípőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden edzés után nyújtok + mobilizálok, de már ez sem segít. Próbáltam a terpesz szélességén is variálni, de az sem segít. Valaki tapasztalt már hasonlót?

2018. jún. 21. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy gyenge vagy még, vagy valami izületi probléma.
2018. jún. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nekem is volt aztán elmúlt.


egyébként szerintem minél szélesebb a terpesz annál jobban terheli, de nem vagyok biztos benne.

2018. jún. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elég gyenge vagyok. Viszomt attól nem hiszem, hogy a csontjaimnak kellene fájniuk... A terpeszem is elég széles, mert csak úgy tudok mélyre guggolni.
2018. jún. 21. 21:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Vajon ha kisebb súllyal guggolsz akkor is fáj a csípőd?

Mondjuk egy 40kg-val.

2018. jún. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elég kezdő vagyok, ezért még csak 60kg-val szériázok és pl elölguggolni csak 40 kg-val szoktam, de így is fáj... Utánaolvastam és valószínűleg a csontomnak olyan az alakja, h nem enged mélyre guggolni.
2018. jún. 22. 08:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindkét csípőd? Azt hogy, csernobilban születtél?
2018. jún. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, mindkét oldalon fáj a csípőm, pedig nem Csernobilban születtem.

Ma valószínűleg skippelem a guggolást és helyette kitörést végzek + felhúzás + combfeszítő + hajlító

2018. jún. 22. 11:54
 8/8 A kérdező kommentje:
Már teljesen helyrejöttem és nem szokott fájni.
2018. dec. 7. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!