Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Emberi szervezetben milyen...

Emberi szervezetben milyen tesztoszzeron van?

Figyelt kérdés
lassu vagy gyors eszter?
2018. jún. 25. 22:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Igen az vizes szuszpenzió volt.


De, hogy lenne már hordozóanyag? Az észter az egy funkciós csoport a molekulán. Az nem hordozó :D Te nagyon kevered a fogalmakat.

Valóban a félezési idejük változik az észter hosszától függően. Propionát 3 nap -> undecanoát 16 nap.

2018. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

És, hogy a kérdésekre is válaszoljak


"Lehet sima emberi tesztoszteron készítményt kapni, vagy előlehetne állítani?"


Természetesen elő lehet állítani. Nyilván szintetikus úton készül és nem emberből nyerik ki. Ettől még ugyan arról beszélünk. Kínai vegyipar sok sok tonna számra gyártja.

Vannak készítmények amik ezt a szabad tesztoszteront tartalmazzák pl. gélek, mégpedig a testim gél.


Ha nem szabad tesztoszteron, hanem annak valamelyik észterét képzik a reakció során, ami egy új molekula és nem egy hordozó! Akkor már jönnek a gyúrós körökben is ismertebb nevek mint a propionát, enantát, cipionát, undekanoát... nálunk magyarországon úgy tudom az undekanoát van egyedül forgalomban, mégpedig nebido néven.

Itt már van valami hasonló kifejezés mint a hordozó, de azt segéd és vivőanyagnak hívják, az a nebido esetén benzil benzoát és ricinusolaj.


Az, hogy hogy készül? Hát itt egy régi szabadalom

[link]


erős vegyipari, kémiai ismeretek nélkül nem érdemes ilyet olvasgatni, mert semmit nem fogsz érteni belőle.

2018. jún. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Bocs, de nehogy mar nekem magyarazd mi az eszter😂 "hordozoanyag", mert az eszteresites utan valtozik a felezesi ideje, mivel a funkc csop hozza van kotve az oxigennel, tehat magaval "hordozza". Persze nem kifejezett hordozoanyag, mint pl a benzil-benzoat, elismerem, rossz volt a fogalmazasom.
2018. jún. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
76%

Hozzá van kötve szóval magával hordozza. Juj miket mondasz :D

Komolyan ennyire nem vagy képes elfogadni ha nincs igazad?


Figyi te egy személyi edző vagy én meg vegyész egy gyógyszergyárban. Fogadd el, hogy kevered a szezont a fazonnal, rendben?

Én elhiszem, hogy sok ilyen cuccot magadba szúrtál már és azt el is hiszen, hogy tudod mit mikor miért szúrsz, de attól még nem érted a kémiát.

2018. jún. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Hidd el, egy testépítő aki nagyon régóta van a sportban, igen is jobban tudja a kémiát
2018. jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Hát ez igaz. Lehet fel is mondok gyorsan, és azzal a lendülettel alapítok is egy mozgalmat.


Ami a "Minden testépítőnek tiszteletbeli kémia doktori címet!" névre fog hallgatni.


:D

2018. jún. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Meg szerencse, hogy vegyesz vagyok, es gyogyszervegyesz-mernoknek tanulok, szoval akar kesziteni is tudok ilyen molekulakat. 😉
2018. jún. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Egyebkent mondtam, hogy rosszul fogalmaztam, tudok vesziteni :)
2018. jún. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Esküszöm láttam valahol egy hozzászólásodat ahol írod, hogy személyi edző vagy és ott valóban utána mintha írtál volna ilyet, hogy vegyésznek készülsz. Bár úgy rémlik azt írtad az akarsz majd lenni és nem annak tanulsz.


Hát ha annak tanulsz és a helyes, pontos megfogalmazás ennyire nem megy akkor lesz még pár nehéz pillanatod. Azt meg hiszed csak, hogy tudsz ilyeneket csinálni, csináltál szerves 1 laboron etilacetátot az még nem sokat jelent.


Az egyetem és az ipar nagyon, naaaagyooon más.

2018. jún. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Na tehát akkor lenne egy kérdés, hogy az emberi szervezetben lévő tesztohoz miért nem kötődik észter?
2018. jún. 27. 18:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!