Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 1hónapja meghúztam a derekam...

1hónapja meghúztam a derekam felhúzás közbe, mikor múlik már el?

Figyelt kérdés
Csak akkor fáj ha a felhúzás mozdulatot csinálom, így 1 hónapja nem húzok fel. Egyébként helyesen csinálom a gyakorlatot,csak 1rm volt 280kilóval, nehogy kezdőnek nézzetek.
2018. jún. 26. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerdán.
2018. jún. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már elmúlt volna. Inkább gerinc sérv vagy akármi... Szakorvos többet tudna mondani!
2018. jún. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ultrahang,röntgen,MRI?

Orvos látta?

2018. jún. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem fogok ultrahangra menni egy szaros húzódás miatt.
2018. jún. 27. 14:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Így látatlanban senki nem fogja neked megmondani. Szerintem keress egy gyógytornászt. Csináltad veled pár próba gyakorlatot ha tényleg húzódás megmondja hogy szabadulj meg tőle ha nem az akkor meg elküld dokihoz. Amúgy azt mondod hogy csak akkor fáj ha "felhúzás" mozdulatot csinálsz.....ez így elég kevés. Akkor fáj mikor előredöntöd a törzsed vagy akkor mikor már hajlítva van a lábad? Folyton fáj vagy csak ha súly van rajtad? Szúró fájdalom vagy inkább feszülés? Az egész derekad vagy csak az egyik oldal v. konkrét izom. Ha nem sugárzik ki sehova pl. lábadba a fájdalom akkor nem kell egyből sérvre gondolni. Az elképzelhető hogy meghúztad és begyulladt egy konkrét izom stb de nem láttalak úgyhogy nem tudok tutit mondani.
2018. jún. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fájt nekem is hónapokig, mikor meghúztam.
2018. jún. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5ös csak a jobb oldalon, és pont csak az a pont. Csak amikor súllyal csinálom.
2018. jún. 27. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!