Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kinek mi a véleménye erről a...

Kinek mi a véleménye erről a fehérjeporról?

Figyelt kérdés

Még kezdő vagyok fehérjepor témában és megtaláltam ezt, ami jóval jobb áron van mint bármi másból a hasonló méretű kiszerelés, de épp ezért gyanakvó is vagyok. Akik hozzáértőbbek világosítsanak fel, mitől kerül ez ennyibe és jó-e egyáltalán egy kezdőnek konditerembe járáshoz? Azért kerül ennyibe mert fele szója fele tejsavó?


[link]


Előre is köszönöm a válaszokat



2018. júl. 11. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért ennyi mert fele szója és mert ez egy pici cég nem egy ismert, agyonreklámozott márka.
2018. júl. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyibe, hogy a kommentek is a weboldal által lettek kreálva.
2018. júl. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én biztos nem venném meg...
2018. júl. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves 3as:


És miért? Mit ajanlanal akkor helyette?

2018. júl. 11. 18:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Itt nézelődj: [link]
2018. júl. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak szkájtekk jó a shopbuilderről mindenki tudja. Csak attól nő az izom, meg a bunny is megmondta, hogy ami nem szjájtekk abba bele$z@rnak....


Amúgy meg idézet az oldalról


"Termékeink minőségét a Magyar Tejgazdasági Kísérleti Intézet Kft és a WESSLING HUNGARY Kft igazolja."

2018. júl. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!