Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most lesz egy buta kérdésem?

Most lesz egy buta kérdésem?

Figyelt kérdés

Nos a probléma a következö.alma alkatom van.igen ezzel el is árultam a kérdés cimét 😆

Ugye az alma alkatra jellemzö a has.és ez itt a probléma.40kg-ot fogytam,jelentösen csökkent a hasam mérete is,viszont a hasam hát..ez inkább bél.és nem tudom mihez kezdjek.erösitö edzés megvan természetesen minden testrészre,de a hasammal és az oldalamra kiülö zsirpánákkal már nem tudom mihez kezdjek.természetesen az étrend rendben,szigoruan számolok mindent,makrok is rendben vannak.ha esetleg valakinek lenne tanácsa azt szivesen fogadnám!!

23/l 162 cm 64kg már ha a kg számit



2018. júl. 12. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
-40kg az nagyon szép eredmény,Gratula! Ehhez a magassághoz kb.még 10kg-t adj le szép lassan,és eltűnik a maradék is! Sok sikert!
2018. júl. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kitartást még ahhoz a pár kiló leadásához!

Ez már semmi nem lesz ha ennyit fogytál.

Jól értelmezem, azért vagy itt mert megállt a fogyás, és segítséget szeretnél kérni?

2018. júl. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Igazábol fogyok,de igy is hatalmas a hasam.föleg a zsigeri zsir a legnagyobb probléma.hiába edzek.rendesen,a karjaim és a lábam már csont és bör,viszont a hasam csak dülled és dülled.van intoleranciám gluténra és laktozra,de ezeket 100%-ra elkerülöm,és nem is puffadás hanem rendes háj.és már nem tudom mihez kezdjek,egyre közelebb érzem magam a célhoz mégis egyre távolabb van

2018. júl. 12. 18:08
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

nem sokat lehet ehhez hozzáfűzni azon kívül mint amit írt az első.

ha az megvan és még fenn áll a probléma,akkor kérdezz újra.

2018. júl. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fogyni kell még, ennyi. Nekem ilyen számokkal még vígan 80 centi fölötti a derékbőségem, feleslegem zöme ott van, de utána már nyilván főleg onnan megy le. Ez ilyen, sokunk nagyon asszimmetrikusan fogy, nem olyan jól nézünk ki 10 kiló plusszal, mint az, akin szépen eloszlik.
2018. júl. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen,azt tudom hogy fogynom kell még egy tizest legalább..csak már teljesen el vagyok keseredve mert lassan ugy nézek ki mint egy dagadt gyurmafigura ami gyufaszálakra van állitva :(
2018. júl. 13. 07:42
 7/9 nemaRendőrség ***** válasza:

Vákuumozni kell, és itt most nem a porszívóra gondolok.

Van a hasad alján egy vízszintes izom ami azért felel, hogy ne essenek ki a beleid(kb). Azt kell edzeni, és hanyagolni a többi hasi gyakorlatot(ha hasizmot edzel akkor az nőni fog, de a zsír miatt nem fog látszódni, ergo olyan mintha kövérebb lennél

2018. júl. 14. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vákuumot javaslom en is ! Biztos segiteni fog illetve genetika. Nekem is nagy belem van pedig kockás. És meg vákuumozni is szoktam ha van kedvem.
2018. júl. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%
Nekem a az egyik tanárnőm anno nagyon kerek volt, olyan gömbölyded -hasra is nagyonnagyon; olyan kifejezetten labdás volt hasra szegény. Tökre sajnáltam szegénykét , olyan szépen lefogyott; de úgy leeresztett a gyomra, olyan ő így most, mintha egy leeresztett lufi volna; és neki ahogy emlékszem, azt állapítottam meg róla, hogy neki ott már a csontjai vannak, tehát olyannyira széles a csípője. Tehát a hasa az már le van eresztve, az már fonnyadt, az már leeresztett, szottyadt; tehát tökre lefogyott; viszont még mindig nagydarab, mert széles, mert oldalt olyannyira kiállnak a csontjai. És szegénykém mennyi munkát tehetett bele , hogy lefogyjon, le is fogyott; de tényleg annyira szétállnak a csontjai; onnan már nem tud fogyni, mert ott a csípőjénél/ medencéjénél a szélességet nem is a háj/hús adja, mert az már nincs ott (a háj); hanem a csont tartja szét így. Úgy sajnáltam szegényt; és hasán is látszik picit, hogy olyan, mintha le lenne eresztve; bár lehet, hogy az mondjuk azért volt, mert pl nem vett új pulóvereket , miután lefogyott, és az lóg rajta; nem is a kinyúlt, ernyedt bőr, hája. Tehát ő már onnan úgy csontilag széles, az tartja szét; és szerintem lehet, hogy még nem is volt barátja, de nagyon sajnálnám, ha soha nem is lelné meg az igazit; mert ilyen kevésbé szerencsésen alakult az alkata. Egy nagyon jószívű ember; nagyon jóindulatú, jólelkű, és mindig kedvesen mosolyog. Úgyhogy tényleg sajnálnám, ha ettől így nem lenne barátja.
2018. júl. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!