Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem megy a tolódzkodás?...

Miért nem megy a tolódzkodás? A mellem fejlett, a tricepszem is. De kénytelen vagyok 5 tolódzkodást helyesen végrehajtani.

Figyelt kérdés
A vállam túl gyenge hozzá? Fekvőtámasznál (helyes végrehajtással) a vállamat érzem a végén, mikor a mellem és a tricepszem még bírja, ahogy a tolódzkodásnál is

2018. júl. 16. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha mostanában kezdted a tolódzkodást, akkor ne csodálkozz. Kell egy kis idő, amíg hozzászokik a szervezeted. Én is előbb csináltam szűk fekvőket, aztán amikor beraktam a tolódzkodást is a gyakorlatok közé, volt meglepődés a részemről.
2018. júl. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pár hete tettem bele.. Azért nem értem, mert a pados tolódzkodás egy sorozatban megy 30x, akár 10 kg-s tárcsával. Ezért gondoltam a vállamra


Köszi a választ!

2018. júl. 16. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Mikor eros vagy egy gyakorlatban, abban nagy szerepetjatszik a technika is. Ha nem csinalsz egy gyakorlatot, akkor nyilvan nem lesz meg ott ez a technika, es ezert tunhetsz furan gyengenek abban.
2018. júl. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. júl. 16. 22:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Szivesen. :)
2018. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!