Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nem tartom be az étkezést...

Ha nem tartom be az étkezést amire szükségem lenne, akkor is sikerül edzés mellett lefogynom?

Figyelt kérdés

104 kg 185 cm vagyok zsírban, pocakos vagyok.


Szeretném betartani a sport étkezést, de jelen helyzetben nem tudom, sajnos még a tésztát sem biztos, hogy olyan gyakran tudom kerülni. Legfeljebb annyit tehetek, hogy a cukros üdítőket, és az édességet - nasizást kerülöm, de rendesen eljárok edzeni, súlyokkal, szeretnék zsírégető szereket szedni mellette mint a REVEX16, fehérjeport használnék, és kardioznék is edzések előtt. Sikerülne lassan, de lefogynom így, és izmosodnom egészséges tempóban, és méretűre?


Annyit tudok még tenni, hogy gyakran eszem kevesebbeket, mert idáig 2-3x ettem nagyon sokat egy nap. Régebben 65 kg voltam, az utóbbi években híztam el így... Előre is köszönöm szépen a tapasztaltabbak válaszait!


2018. júl. 17. 08:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Annyit azért tegyél meg, hogy kalóriát számolsz, mert hasraütésre nem lehet ezt csinálni. Pl. sokan azt hiszik, hogy a mozgásokkal jóval több kalória ég el. Fél óra futást jóformán egy tepertős pogácsával visszahozol, szóval számolni kell. Zsírégetőket felejtsd el, kamu az egész.


Amúgy sikerülhet fogyni és izmosodni is, nekem is sikerült

2018. júl. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sikerülhet igen

Nem muszáj mindent egyszerre kiiktatni, de ha a cukros dolgokat, chipseket stb. sikerül, az már nagyon jo.

Inkább aerob mozgást (váltott futás, úszás) végezz. És mindig rendesen melegíts be edzés előtt, és nyújts edzés után! :)

2018. júl. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1 nem mondanam hogy kamu a zsirégető. Persze, ha az ember nem mozog, csak azt szedi, akkor nyilván az.
2018. júl. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenféle étkezéssel lehet fogyni, ez csak a kalóriaegyenlegen múlik.

Nyilván fontos a jó étrend, hiszen az egészséged, közérzeted, izomzatod is fontos, nemcsak a kilók csökkenése, de ha nem tökéletesen eszel, akkor is rendesen fogyhatsz.


A tésztával mi a gond amúgy? Összetett szénhidrát. OK, van benne glutén és lehet, hogy gyorsabb ch, mint lehetne, de pl. a fehér rizs is elég gyors ch s nem mindenkinek árt a glutén... Márpedig elég nagy tömegek fogytak le úgy, hogy napi szinten fehér rizst ettek.

2018. júl. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudod az ezzel a gond, hogy mar most a kibuvokat keresed. Az egesznek az alapja az etkezes. Azt gondolod hogy ha betolsz egy kis zsiregetot mindent megold? Nem fog. Az a baj, hogy elkezded igy. Es nem fog jonni az eredmeny. Fel fogod adni 2 honap mulva. Vagy csinalod rendesen, vagy ne csinald. De ez a te dontesed. Tetszik az amit a tukorben latsz? Nem kell csirken es salatan elni. Csak ki kell szamolni a makrokat es aszerint etkezni. Plusz kardio es sulyzos edzes heti 3-4 alkalommal. Tevhitekben elsz. Nem az szamit h gyakran eszel keveset, hanem az ossznapi kaloria bevitel szamit.
2018. júl. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös, sem a háttétben lévő dolgokat, sem a hozzáállásomat nem ismered, így alaptalan volt a hozzászólásod.
2018. júl. 17. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!