Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Protein szelet receptet tudtok?

Protein szelet receptet tudtok?

Figyelt kérdés
Házi proteinszeletet szeretnék mogyoróvajjal és kevés szénhidráttal

2018. júl. 18. 18:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Sima kakaós kevert receptjét módosítsd,kevesebb liszt,plusz fehérje por,és kész is.
2018. júl. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szia! Én ebből az utolsót megcsináltam,kókuszliszt helyett zabpelyhet használtam.

[link]

2018. júl. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 nemaRendőrség ***** válasza:
55%
Sparos vagy lidlis snack kolbász. Van benne 25-30g protein. Abszolút szénhidrát mentes, és mivel a többi zsír így még a ketózis is beindul
2018. júl. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%

Na bazze megint.. nemaRendőrség.. ide kommenteltél ismét egy kérdéshez nem kapcsolódó hülyeséget.

Lehet én vagyok a hülye de a snack kolbász mióta proteinszelet ?

2018. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 palilaci ***** válasza:
Kivetelesen trollunknak igaza van. Egesz jo feherjeforrasok a minosegibb kolbaszok es snacknek sem utolsok. Ám aki feherjebol akar proteinszeletet, az elsosorban kevesbe szemet edessegre vagyik.
2018. júl. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem fehérjét kért általánosan, hanem mogyoróvajas proteinszeletet, erre nem válasz semmilyen kolbász. A ketózis pedig nem indul be, ha eszik véges időn belül valamirevaló szénhidrátot, márpedig valószínűleg fog. A zsírnak ehhez nincs köze.
2018. júl. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Igen, de valahogy nekem a proteinszeletről ha meghallom rögtön a fehérjeszelet jut eszembe, nem pedig a snack kolbasz..
2018. júl. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Tudom te hasznos válaszokat adsz mindig Palilaci, ezt nem is rád értem..

De a kérdező édessèget szeretne enni, készíteni és nem különféle fehérjeforrás felsorolását kérte. Ha édesség ehetnéke van, nem biztos hogy egy snack kolbász rágcsálása a legmegfelelőbb.🤣🤣

És azt még mellesleg elég nehézkes is elkészíteni házilag:D

2018. júl. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 nemaRendőrség ***** válasza:

Itt egy nem humorba csomagolt válasz, becsüljétek meg.

Miért lehet értelmes választ adni erre a kérdésre:

"Mit lehet csinálni mogyoróvaj és proteinpor keverékéből, cukor hozzáadása nélkül, úgy hogy édes legyen"?


A helyes válasz az, hogy semmi egészségeset.

Édesítőket kerülni kell messze, rosszabbak mint a cukor(és ezt keto pártiként mondom). De pár hónapnyi cukormentes étrend után már nem is kívánja az ember az édeset.


A mogyoróvaj, meg szintén borzalmas ha nem maga csinálja az ember(és szerintetek ha nem tudott rákeresni arra, hogy milyen protein szelet receptek vannak akkor azt fog csinálni otthon?)


Egyébként meg kenjen mogyoróvajat a snack kolbászra, láttam már rosszabbat kövérektől(nutellás pizza, nutellás banán, nutellás spagetti, nutellás cukor(mikor alapból fele cukor) stb)

2018. júl. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszokat :)


igen édességet szeretnék ami szállítható

2018. júl. 19. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!