Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Honnan tudok, honnan érdemes...

Vidobali kérdése:

Honnan tudok, honnan érdemes és lehet, Magnus Pharma termékeket biztonságosan beszerezni? Sok online webshop árul, de többnyire hamisítványokat.

Figyelt kérdés

2018. júl. 25. 08:32
 1/10 anonim ***** válasza:
sehonnan nem tudod, max ha kivizsgaltatod hogy mennyi a hatoanyag benne, vagy te keszited
2018. júl. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tévedsz. Minden MP terméken van egy kód, amit a honlapjukon beütve meggyőződhetsz, hogy valóban eredeti MP termék vagy hamisítvány
2018. júl. 25. 11:01
 3/10 anonim ***** válasza:
lol szerinted azt nem lehet atcimkezni? meg az csak egy cimke attol meg az uvegcseben lehet csak olaj van
2018. júl. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem lehet átcímkézni, ha volt már a kezedben MP termék akkor azt is tudod miért.

De ezt zárjuk le, mert nem ezt kérdeztem és nem is érdekel ez a téma.

Azoktól várok választ, akik rendeltek már valahonnan MP terméket, vagy biztosra tudják hol kaphatok eredeti MP termékeket

2018. júl. 25. 16:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk erre akkor én is kíváncsi vagyok, bár kétlem, hogy oké minden.
2018. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Attol, hogy az uveg MP, attol meg ami benne van lehet szar. Hiaba eredeti, ez nem egy gyogyszertar, hanem egy zuglabor jobb esetben egy garazsban, rosszabb esetben egy szaros kecskeolban. Arra meg semmi garancia nincs, hogy belerakjak vagy nem. Abban lehetsz biztos, hogy amennyi ra van irva az 100%, hogy nincsen benne.

Kezdetben jo volt az MP, (kezdetben minden marka jo, valahogy el kell terjeszteni a termeket), de mara nagyon lecsuszott. Top3ban nincsen benne.

2018. júl. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

És melyik gyártót ajánlod? Kik tartoznak most a top 3-ba?

Főként SARMs termék érdekelne

2018. júl. 26. 05:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor mindegy melyik gyartoet veszed, mert ugysem fog hatni😂
2018. júl. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Magnus Andarine S-4 szedtem tavaly, hát lepucolt, úgyhogy nálam hatott
2018. júl. 26. 16:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Kódot el kell felejteni. Semmire nem jó.Vermodje,SIS Labs állítólag müködik most.Sokan tolják/tolták.
2018. júl. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!