Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen étrendet tudtok írni...

Milyen étrendet tudtok írni nekem vagy kajákat ami mellett szálkás leszek?

Figyelt kérdés

(eleve szálkás a testalkatom genetikailag)de meg szalkasabb akkor lenni, gyors az anyagcserém is , de úgy szeretnék edzésben fejlődni,hogy nagy izmaim legyenek és szálkás legyek, és semmi kövérség se legyen rajtam,(nem vagyok elhizva, sőt, 60 kiló vagyok és 170 cm )nem vagyok aza hízos fajta csak nem akarom legyen kövérség rajtam, 1 éve edzek jól fejlődök csak össze vissza ettem eddig és rendbe akarom szedni az étrendem,hogy semmi zsírosság se legyen rajtam és csak is izmos szálkás legyek.

Tudtok írni nekem olyan kajákat amiket fogyasszak,hogy ilyen legyek?



2018. júl. 29. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyat, amiben kevés a zsiradék, vagy legalábbis a napi mennyiségedet ritkán lépd túl. Én a cetlit szoktam nézni, és számolgatni, hogy kb hol járok. Céltól, jelenlegi állapottól függően változhat, mennyi zsírra van szükséged. A teljesen 0 g sem jó, kell valamennyi az egészséges életmódhoz.
2018. júl. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És milyen kaját egyek amiben semmi zsír sincs, és tudok izmot is építeni
2018. júl. 30. 00:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyat, aminek 0%-a zsír, viszont cserébe magas a fehérjetartalma. Ha tömeget akarsz építeni, főleg szénhidrát és fehérje kell. Kevés zsiradék, de cserébe viszonylag sok fehérje van a csirkemellben (30% fehérje kb), különféle fehérjeporokban, egyéb zsírszegény húsokban. A legtöbb hüvelyes zöldségben is tűrhető a fehérjetartalom (5-10%), és ezekben is elhanyagolható mennyiségű zsiradék van.


De nem csak az a fontos, hogy ez a kettő meglegyen, változatosan kell enni. Nem jó, ha csak ezt a kettő macrot viszed be a szervezetedbe, minőségi éhezés fog fellépni pár nap után, ami azt jelenti, hogy bizonyos tápanyagból nem jut elég a szervezetnek, de kcal szempontjából kap eleget. Ha többet akarsz tudni, akkor nézd meg a számodra ajánlott macro tápanyag mennyiséget. Ez kortól, súlytól, egyéni céloktól függően változhat. A kalória csupán 1 db mérőszám, talán fontosabb, hogy pontosan miből épül fel az az x mennyiségű kalória.

2018. júl. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!