Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi a leghosszabb idő amíg...

Mennyi a leghosszabb idő amíg szálkásítottatok?

Figyelt kérdés

Én már lassan 1 éve szálkásítok, érdekes mód izmot nem vesztettem szinte egyáltalán, talán még jött is fel, és 20 kiló zsír lement. De még messze így sem vagyok abban az állapotban, hogy na akkor most jöhet a tömegelés, szerintem még 1 év lenne addig.


Ez 2 év szálkásítás, elég hosszúnak tűnik, a neten se láttam hogy ennyi ideig csinálnák emberek. Nektek mennyi ideig tartott a legtovább?



2018. aug. 1. 01:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a maximum az 20 hét volt, életem első diétája fél év rettenetesen rossz tömegelés után. Azóta igyekszem annyira tartani a formát ősztől tavaszik, hogy ne kelljen 8-10 hétnél tovább szálkásítani.

Erre kötném rá, hogy szerintem nálad ez inkább nevezhető testkompozíció változtatásnak, mintsem szálkásításnak. Ha intenzíven szálkásítanál, akkor ennyi idő után baromira lelassult volna már az anyagcseréd, sőt fele ennyi idő után is. Arról nem beszélve, hogy mennyire leterheli az immunrendszert is egy rendes szálkásítás. Én nem vagyok versenyző, de a diéta végén amikor napi 0-50g CH-n vagyok heti 1 visszatöltéssel, akkor egyik megfázásból esem a másikba...júniusban.

Persze ez nem baj, hogy Te nem szálkásítasz klasszikus értelembe véve, ez sokkal jobb amit csinálsz, mert életvitelszerűen fenntartható.

2018. aug. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát szerintem már ráálltam annyira az egészre, hogy nem érzek semmi negatívumot belőle. Nem vagyok fáradt, se levert se semmi, de kénytelen vagyok életvitelszerűen csinálni mert eléggé sok volt a felesleg, és ha erre rátömegelnék akkor úgy néznék ki mint Butterbean... :D
2018. aug. 1. 12:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Valamit nagyon nem jól csinálsz ha 2 éve szálkàsítassz🤣
2018. aug. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16-20 het.
2018. aug. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy szinte egyáltalán nem veszítettél izmot.

Biztos, hogy igen! Sajnos ez szálkásításnál elkerülhetetlen.

A kérdésedre válasz. 2 hónap.

Kis lépésekben érdemes és egészséges haladni, utóbbi pedig nagyon fontos tényező!

2018. aug. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!