Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csukló fel és be húzást hány...

Csukló fel és be húzást hány kilós súllyal kell csinálni, hogy érjen valamit?

Figyelt kérdés

2018. aug. 3. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Amennyivel bírod
2018. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség csukló behúzásokkal bíbelődni, főleg, hogy a csuklót is nyírja. Nem kell túlzásba vinni a gurtni használatát, ez a legjobb módja az alkar megedzésének.
2018. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2, én sosem használtam gurtnit, mégis az alkarom az egyik leggyengébb izomcsoportom. Pedig én rendszeresen csinálok felhúzást és vállvonogatást is.


Egyszerűen van olyan akinek edzenie kell azt is.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy csináljon csukló fel-be húzást, mert szerintem se valami jó gyakorlat.


De ha le van maradva az alkarja, nehezen fejlődik, vagy nem is fejlődik, akkor igenis edzeni kellene.


Én speciel ezek közül válogatnék:

fordított bicepsz, farmer séta, lógás (húzódzkodón)


Nyilván ezeken kívül még van sok más, jó gyakorlat, de nekem ezek jöttek be.


De ez csak az én saját véleményem.

2018. aug. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom a wrist rollert. Keress rá, jó kis eszköz.
2018. aug. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4-es irta meg a tutit, annal jobb nem letezik alkarra. Esetleg ha nincs, egy sima egyenes rudat raksz csigara es arra is ra tudod tekerni a csiga drotkotelet.
2018. aug. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Jászay András válasza:
Annyival, amennyivel túlerőltetés nélkül egy sorozatban 6-8 alkalommal meg tudod csinálni.
2018. aug. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!