Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehetne spórolni a...

Hogyan lehetne spórolni a fehérjedús étrenden? (Jelenleg kb havi 70ezret költök csak ételekre, csak magamnak) (Budapest)

Figyelt kérdés
Azért tettem zárójelbe, hogy Budapest, mert fogalmam sincs milyen árak vannak vidéken, de hallottam olyat, hogy ott 2 hónapja még volt ahol 1000 ft volt a nyers csirkemell 1 kg. Itt ugyebár minden elég drága, ti honnan veszitek a húst, (honnan érdemes), persze nem csak húst szoktam, tudom, hogy a tojáson is lehet spórolni, kb 3 naponta szoktam 5 db-ot reggelre, de így is sokna érzem, van sertéshús is, túró is, sajt is.. (azt gondolom mondani se kell, hogy a sajt se éppen olcsó, egy jobb minőségű) De nem akarok regényt írni, bármilyen tanácsot, javaslatot szívesen fogadnék, mert túlzásnak érzem ezt a havi 70-ezret (az albérlet költség mellé..)
2018. aug. 4. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1300-1400 korul van a csirkemell file kiloja. En mindig tescoban vagy sparban veszem, valamelyikben szinte minden heten van akcios file vagy csontos. Veszek egy 8-10kg-t es az eleg kovi hetre.

Nem tudom, hogy lehet-e ezen jelentosen sporolni, kiveve ha baromfiudvart tartasz, mert akkor lesz csirke is meg tojas is.

2018. aug. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

A csirkemell drága, vannak más húsok is (amik még mindig soványak, csak nem olyan extrém módon, mint a csirkemell), de a növényi fehérjékkel sincs baj, olcsó kiegészítésnek megteheti az is.

Nem tudom, mi a bajod a tojással, de gondolom, a sárgája, nos, lehet venni főtt fehérjerudat is. S ott vannak a fehérjeporok.

70 ezernek nem kéne lennie, hacsak nem kokszolsz keményen vagy hatalmas vagy...

2018. aug. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Nekem is kb 70-80 ezerbe jön a ki a költség és csak 80 kg vagyok. De nekem annyit kíván a szervezet.

Nagy áruházba vásárolok mindig, most gondolj bele 5-10 év múlva akkor milyen ára lesz egy kg csirkemellnek!?

Ez ilyen sport ennek élünk 😊

2018. aug. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%
minek neked napi 1kg hus?
2018. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem eszek meg naponta 1 kg-húst, csak példaként hoztam, mellette azért zöldség is van bőven (jó minőségű zöldség kb legalább annyi, mint a hús egységköltsége, tehát szintén nagyon drága) egyébként nem kokszolok, és ebbe a költségbe bele se számoltam azt amit a fehérjére költöttem. (kalóriát is számolom, azért hogy ne fogyjak, rengeteget kell enni, ami szénhidrátot is jelent, és zsírt) (4-es válaszolónak írtam ezeket)


Mentek egyébként a hasznosak.

2018. aug. 4. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!