Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Munka mellett edzés és étrend?

Munka mellett edzés és étrend?

Figyelt kérdés

4/4-es beosztásban dolgozom, ami annyit jelent 4 nap nappal, 4 nap piehnő majd 4 nap éjszaka. Az edzést be tudom osztani, mert munka előtt és után is tudok menni, de az étrendet nem tudom betartani az éjszaka miatt.


Valaki van hasonló helyzetben vagy valaki tudna ebben segíteni? Nem jó éjszaka tele enni magamat, olyankor másnap reggel nem bírok otthon elaludni.


2018. aug. 4. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 3+1 műszakban dolgozok. Nekem nem probléma az éjszakai evés. Ha könnyebben emészthető kajákat eszel,az sem jó?
2018. aug. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A könnyebben emészthető kajáktól nem lehet fejlődni. Hús hússal...de éjszaka nem kívánom, illetve nem is bírom
2018. aug. 4. 16:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Ok. Te már csak tudod...
2018. aug. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor eszel éjszakai műszak előtt egy rendesebb adagot,éjjel valami könnyebbet,műszak után hazamesz,kaja,aztán alvás.
2018. aug. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3/3 a beosztásom és legtöbbet éjszaka.

Gondolj bele, hiába éjszakázol és vagy álmos, a testednek táplálék kell. Olyan meg nincs, hogy nem kívánod a kaját ha fejlődni szeretnél!

Nem eszel akkor jön a ketoacidózis + dehidratáció. Nyilván ezt szeretnénk elkerülni. Lefekvés előtt nem viszünk be CH-t mert felesleges! Fehérjeturmix és alvás, ez nem terheli meg a gyomrot.


Többet vagy fent = több kalória is kell

Ahogy közeledik a lefekvés ideje, úgy csökkented a CH bevitelt, majd az utolsó étkezésnél elhagyod.

Lefekvés előtt pedig egy fehérjeturmix.

2018. aug. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!