Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pár éve lesérült a bal kezem...

Pár éve lesérült a bal kezem hova menjek ezzel?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok ,motorbalesettem volt kb 6 éve .A balesetben a bal kezem nagy ütést kapott .(ezt követően edzésbe kezdtem személyi edzővel aki nem értett hozzá de én hittem neki.) A kemény edzéstöl és helytelen kivitelezéstöl tönkre ment a kezem a munka helyemen is használni kellet ott is terhelve volt. Masszőr re gondoltam de akinél voltam nem értett hozzá. Szeretném helyre hozni és meg előzni hogy tovább romoljon.Hova forduljak ezzel a problémával ?

2018. aug. 10. 15:46
 1/1 TR75 ***** válasza:
100%

Szerintem ortopéd szakorvost keress meg vele, vagy reumatológust. Nyilván nem fognak megdicsérni, hogy évekig magad kezelted, de simán lehet olyan gond, amit masszőr nem fog helyrehozni (rosszul forrt törés, rossz terhelés miatti ízület deformálódás és egyebek).

Az orvos azt is meg tudja mondani, hogy mit lehet kezdeni vele, egyáltalán, hogy javulhat-e.

2018. aug. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!