Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szalkasitsak vagy tomegeljek?

Szalkasitsak vagy tomegeljek?

Figyelt kérdés

Januar ota fogytam 16 kilot. 108 kilo vagyok es 195 cm magas. Most elegge megalltam kiloban. Erdemes meg lejjebb vinnem esetleg a kaloriabevitelt hogy menjen meg le zsir rolam. Mar egyebkent kozel sem vagyok olyan zsiros mint voltam, sot formasodtam szepen. Vallaimon, mellizom is nagyobb, hatan szelesebb. Combjaim is izmosabbak.


Van meg rajtam felesleg az biztos, de hogyan tovabb most? Kezdjek el tomegelni rendesen, es majd utana szalkasitas. Vagy folytassam meg a jelenlegi etrendem es adjak le zsirt?


2018. aug. 13. 15:28
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja es 20 eves ferfi vagyok, ez lenaradt.

Sulyzos edzes van, mellette kardio, plusz 1-2 boxedzes.

2018. aug. 13. 15:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ezt te érzed/látod,nekunk ehhez kép kéne. Saccra mennyi a tzs-d?
2018. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Belassult az anyagcsere. Kevés izomtömeggel valóban nehéz a szálkásítás, de ha most elkezdenèl tömegelni nembiztos hogy meglennél magaddal elégedve, mert akkor is jön zsír. Nem tudom mennyi ch-n vagy , de tarts egy töltőnapot, emeld meg a szenhidratbevitel kb 350-400 grammra. Kardióról válts 20 perces intervallra , az mehet heti 4-5x. Nekem bevált még anyagcserepörgetőnek a megemelt rostbevitel és a az l karnitin.
2018. aug. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézz utána az intermittent fasting keto diétának.


Itt van pár jó youtube csatorna:

ő tudományosan elmagyarázza az egészet, nem csak a levegőben beszél: https://www.youtube.com/channel/UC3w193M5tYPJqF0Hi-7U-2g


De ő is jó: https://www.youtube.com/channel/UC70SrI3VkT1MXALRtf0pcHg


Vagy ő pl.: https://www.youtube.com/channel/UC0CRYvGlWGlsGxBNgvkUbAg

2018. aug. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kepet sajna nem tudok kuldeni telefonrol.

Igazabol eleg gyors az anyagcserem. Sokat tudok “nagydolgozni”, napi 5 liter viz is siman lemegy.

Saccra kepek alapjan olyan 22-23% lehet a testzsirom.

De ahhoz kepest amilyen januarban voltam, majdnem elfolytam, jelenleg elegedett vagyok. Van meg zsir igen az biztos.

Csak nem tudom hogy lekene full szalkasitani, amig latszik egy ket kocka, vagy neki lehet allni szalkasitani.

2018. aug. 13. 15:57
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szálkásíts tovább. Én lemennék nagyon alacsony tzs-re, kb. 10% környékére és onnan kezdenék el tömegelni.

Mivel ha így csinálod, akkor a következő szálkásításkor csak pár kg-ot kell majd leadnod. Plusz még a motiváció is nagyobb lesz, mivel jobban látod szemmel a fejlődést.

Nyilván ez csak akkor működik, ha tömegelés alatt nem hízol be mint az állat.

2018. aug. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!