Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most mihez kezdjek? Tomegeljek...

Most mihez kezdjek? Tomegeljek vagy szalkasitsak? Teljesen ossze vagyok zavarodva es mindjart nyar! Surgos!?

Figyelt kérdés

Ez a testem most , minden feszítés nelkul.:

[link]

Es mar 4 honapja edzek de semmi :( probaltam tomegelni is, nem igazan ment, de mar tenyleg nemtudom mit csinaljak.

Ilyen testet szeretnek minnel hamarabb: [link]


Szoval kerlek valaki irja le nekem a legrovidebb utat hogy elerjem azt a kivant testet amit szeretnek. Es reszletesen ha lehet :( elegem van hogy egy helybe vagyok orokke.


2018. márc. 20. 21:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Már 4 hónap? Tehát az atmozgatas megvolt,jöhet a keményebb edzés. Ez a nyár mar felejtős,egy jó forma évek munkája. Tomegnovelo étrend,és heti 3 teljes testes edzés kezdetben. Utana válthatsz osztottra,de nem kötelező. Nézz utána a starting strength 5x5, és icf 5x5 terveknek. Tomegnovelo etrendhez segítséget itt is találsz a keresővel. Sok sikert!
2018. márc. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
0%

Valószínűleg a határaidat feszegeted, 4 hónap edzés után már nem nagyon van hova fejlődni...

Ideje elkezdeni gondolkodni valami lájtosabb kúrán

Szerintem tolj egy ilyet

[link]


aztán nyáron a strandon te lehetsz a helyi dzsézönsztethem

2018. márc. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
1 honapig tomegeltem, de nem igazan neveznem annak mert nem volt kaloria tobblet. Hogy tudnam a leghamarabb azt a testet elerni amit linkeltem?
2018. márc. 20. 22:07
 4/28 anonim ***** válasza:

Amit az első ír, azt kövesd.

Ha nem eszel eleget, vékonyka maradsz és nem tud jönni az izom. Ha gondod van az evéssel, írj arról, mégis mi a gond vele, hátha tudunk segíteni. Pl. ha nem bírod a térfogatra sok ételt, egyél töményebbet, akár több zsírt...

2018. márc. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nemtudok odafigyelni az evésre. Nem tudok 3000kcalt bevinni egy nap sztem.. vagy max mogyorobol.. sotlanbol.. az jo?
2018. márc. 20. 22:27
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el az egészet pár évre, éretlen vagy hozzá.
2018. márc. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges neki válaszolni.

Páran már megpróbálták, erre mi a reakció, kiírja még kétszer ugyan azt a kérdést...


https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__920..


https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__920..

2018. márc. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
De valaszoljatok legyszi. Azert irtam ki harmadjara mert mindenki mast mondott.. valaki azt írta h szalkasitsak valaki meg azt h tomegeljek.. most akkor mit csinaojak..
2018. márc. 20. 22:39
 9/28 anonim ***** válasza:
4hónap alatt nem lehet semmit csinálni. Tömegelésnél lesz rajtad egy kisebb izom zsír melett,vagy 0 izom és szálkás. Ilyen nem nagyon leszel sehogy 4 hónap alatt.
2018. márc. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

--gömb--


Nem kell diétázni, sem tömegelni. Legyen egy normális fehérje menyiség meg egy olyan kalóriamennyiség ami nagyjából szintentartáshoz elég. Meg legyen folyamatos edzés. Az izom akkor fog fejlődni ha van terhelés.


Amúgy az alkatod hasonlít a haverodéhoz csak nagyobb a testzsír%-od. Én is nagyjából úgy nézek ki mint ő csak öregebb vagyok. Meg én most alig eszek, meg alig is edzek, de ezt a szintet így is fenn tudom tartani.

2018. márc. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!