Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy keszup a tesztoszteron por?

Hogy keszup a tesztoszteron por?

Figyelt kérdés

Lattam hogy keletrol lehet rendeoni por alapu tesztot gondolom azt meg higitani kell stb, de maga az a por alaggu teszto hogy jon letre?

hogy csinalnak olyat?


2018. aug. 14. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Port csak vegyeszek tudnak csinalni, porbol injeckiozhato folyadekot barki.

A tesztoszteronnak a prekurzorja a koleszterin, de mostanaban phytoszterolbol csinaljak, ha jol tudom. Emellett ki lehet vonni szojabol es jamgyokerbol egy androsztenedion nevu anyagot, amibol szinten lehet kesziteni. A keszitesben gondolom kulonbozo addiciok, ciklizalasok es tarsaik vannak, ezt pintosan nem tudom

2018. aug. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja értem,és magát a port mivel higitják? honnan lehet tudni,hogy pl 10g tesztohoz mennyi folyadékot kell adagolni?
2018. aug. 14. 17:11
 3/6 A kérdező kommentje:

Ilyet látok.

5g test prop powder.

1ml Benzyl Alcohol ( 2% )

9 ml Benzyl Benzoate (18%)

35.5 ml grape seed oil

2018. aug. 14. 17:16
 4/6 A kérdező kommentje:

Just repeat former steps finally 5g test prop powder can make 50ml @ 100mg/ml finished oil.

tehát 5g-ből 50ml tesztot lehet készíteni?:O

2018. aug. 14. 17:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ra receptek interneten. Benzil benzoat tartja oldott allapotban, benzil alkohol fertotlenit (megorzi az oldat sterilitasat), az olaj pedig a hordozoanyag. Amikor pl nagyon gyullad, az azert van, mert piszkos helyen gyartottak es tobb benzil alkoholt raktak bele, ami ingerlo hatasu (azt hiszem 3% felett). A benzil benzoat azert is kell, mert az alkohol hamar felszivodik, igy kikristalyosodna a por ami benne van (ilyen is szokott lenni, ez a legfajdalmasabb), viszont a benzoat nem, igy oldott allapotban marad a por. Ha jol tudom mar reg nem ezt hasznaljak, vannak fejlettebb szerek, amikkel lehet csinalni 200-300as propit es 350-500as enantatot is.

5g por az 5000mg, ha ez pl propi, es 100mg/ml koncentracioju oldatot akarsz, akkor 50ml lesz.

2018. aug. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jaaaaaaa ertem koszonom a valaszod :)
2018. aug. 14. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!