Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen gyorsan fog olyannyira...

Milyen gyorsan fog olyannyira izmosodni a hátam, hogy a lapockám ne látszódjon ki? Illetve körülbelül hány edzés után nő annyit a mellizmom, hogy a nyakam alatti gömb alakú csontok ne látszódjanak?

Figyelt kérdés

Egy hete kezdtem el edzeni konditeremben, azon célok érdekében hogy jóval javuljon a fizikumom, és izmosabb legyek, sportosabban nézzek ki. Hetente három alkalommal járok le, 1,5-2 órára, teljes felsőtest edzést végzek, egyes napokon lábazok is. Ismerőssel járok le, aki már igencsak tapasztalt, szóval a gyakorlatokat pontosan végzem, megfelelő súlyokkal és mennyiséggel. Emellett rendesen táplálkozom és lassan fehérjeport is fogok alkalmazni a jobb növekedés érdekében. A leginkább az zavar, hogy lehajolásnál látszik a gerincem, még kiegyenesedve a lapockáim, elől a nyakam alatt a kettő gömb alakú csont (nem tudom a nevüket). Kb. hány hónap edzés után izmosodok annyira hogy eltűnjenek?


Paraméterek:


Magasságom: 180,5 cm

Kiló: 63 KG


Egyébként genetikailag örököltem hogy sportosabb a testalkatom, igencsak széles vállam, ellentétben keskeny csípőm van.


2018. aug. 19. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Kulcscsont amire te gondolsz, és nem tudjuk megmondani mikor nem fog már látszani, egyénfüggő.

Az meg pláne hülyeség, hogy hány edzés kell hozzá. Időben (hónapokban, években) merjük az edzést nem darabszámban. És nincs is ilyen, hogy 100-szor voltam edzeni, elmegyek még egyszer és hopp nem látszik a kulcscsontom.

Fehérjepor akkor kell ha szilárd kajából nem tudod fedezni a szükséges fehérjét. De mivel azt írtad rendesen táplálkozol, ezért nincs is rá szükséged. Vegyél inkább egy multivitamint, az fontosabb.

Én 178 centi vagyok és 78 kg, emellett látszanak a kulcscsontjaim, csak viszonyításképp mondom, hogy ne azért járj edzeni, hogy ne látszódjanak.

2018. aug. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomoritani, de ahhoz, hogy a melled felso resze a kulcscsontnal lathatoan kijjebb alljon, errol a testtomegrol legalabb 3 ev.
2018. aug. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!