Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fehérjeshake bevitele máshogyan?

Fehérjeshake bevitele máshogyan?

Figyelt kérdés
Gymbeam csokis truewheyt vettem. Érzem a hatását, tenyleg eredményes a használata, de lassan minden egyes shake után öklendezek, annyira rossz íze van. Elsőre sem tetszett, de így a huszadik alkalom után gusztustalan. Van valamilyen más módszer arra, hogy edzés után be tudjam vinni a port?

2018. aug. 21. 14:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

"Érzem a hatását, tenyleg eredményes a használata"

Akkor te már nagyon jó vagy.

2018. aug. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha elég fehérjét viszel be rendes ételből, akkor nem kell használnod. Az ízén nem nagyon tudsz változtatni, talán idővel ha nem figyelsz rá hogy milyen, megszokod. Egyébként hidd el nem olyan rossz az, én most a rizsfehérjével szenvedek :D .
2018. aug. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 $$$$$ ***** válasza:
25%
Hát én már csak scitecet veszek mert azoknak nem rossz az izze. De ugyanakkor egy idő után már azoknak is unod az izzét. Egyszer volt valami olcsóbb fehérjém 4000 volt egy kg. Mar nem is emlekszek a márkára csak azt tudom hogy epres fehéercsokis volt. Na annak valami hányadék izze volt 😂 . De abbol legalább nem kéregettek haverjaim😂 . Mert a scitec ből mindig kérnek egy adagot így meg nagyon hamar elmegy Xd . De ez legalább iható. Viszont nem az izze miatt iszom és gondolom te se. Tehát ne foglalkozz vele. Meg kell inni és kész 😂 . Én már jó pár kg-t megittam Xd . Hidd el meg lehet azt inni..
2018. aug. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

keverd zabkásába kakaóval, fahéjjal meg ilyenek

nem lesz olyan gyorsan emészthető de jobb mint a semmi

2018. aug. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Egyes, nem tudom mi bajod van... Igen, kisebb tőle az izomlázam, több terhelést bírok ha netalántán edzés után használni kéne az edzett izomcsoportot. De azért köszi hogy ideböfögtél. A többieknek köszönöm, nekem is biztos scitec-es lesz a kövi, vagy valamelyik drágább, mert ez bírhatatlan. A zabkásás ötlet nagyon jó.
2018. aug. 21. 17:13
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Te komolyan gondolod ezt? Azt hiszed hogy ha most 20-30g fehérjét porból viszel be, nem szilárd kajából, akkor "több terhelést" bírsz?
2018. aug. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 $$$$$ ***** válasza:
36%
Hat nekem havernak a házi tömegnövelőjében golt zabkása meg fahéj a fehérje mellett mondjuk még sok más dolog is... De annak az állaga szamomra kibírhatatlan volt 😂 . Olyan érzés golt mintha a hideg hanyás folyna le a torkomon XD . De lehet csak en vagyok bolon... De am a scitec jó majd meglátod :D .
2018. aug. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem gondolom azt. Szimplán anyám a koleszba nem tud megcsinálni minden nap a fehérjedús kajákat. Csak Így tudom bevinni. És alapvetően fehérjével tudtommal gyorsabban regenerálódik az izom, mint a retek menzakajával.
2018. aug. 21. 22:32
 9/14 anonim ***** válasza:
A fehérjepor, és mondjuk a csirkemell ugyan úgy tartalmaz fehérjét, ugyan úgy fejlődsz tőle, de a kiegészítő nem helyettesítheti a rendes ételt. Ha valaki rendes ételből be tud vinni annyi fehérjét amennyire a testének szüksége van, akkor egyáltalán nincs szüksége kiegészítőkre. A fehérje nem izomnövelő csodaszer, csak sokan olyan keveset visznek be belőle, hogy ha 20 grammal több van, akkor máris jobban fejlődnek (egy darabig). Egyél minél többet menzán, és próbáld lenyomni azt a shaket. Amúgy a biotech 100% pure whey is elég jó ízű, és összetételre sem utolsó.
2018. aug. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 palilaci ***** válasza:

Akkor suss, fozz magadra. Ne legyel mar ennyire eletkeptelen.

/egy volt kolis

2018. aug. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!