Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges, hogy jobban...

Pukifroccs kérdése:

Lehetséges, hogy jobban látszódjanak az izmai ilyen feltételekkel?

Figyelt kérdés
Az lenne a téma , hogy 16 éves vagyok , körülbelül 55kg (170cm kb) és cukorbeteg.. Hogy jobban látszódjanak az izmaim , vagyis "szálkásítsak" nekem diétára van szükségem , vagy előbb még több tömeget felvennem és utánna a diéta ?Ugye a diéta sem mind1 mivel nekem egy x mennyiséget ennem kell amikor az ki van írva :D.. Jelenleg látszanak a "kockák" a hasamon , az izom .. de jobban is látszódhatna szerintem.. és főleg a kezeimre gondolok a szálkásított izommal kapcsolatban :D.. Köszi előre :D

2018. aug. 28. 12:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
izmaim* bocsi , elírtam :D
2018. aug. 28. 12:05
 2/11 Atti045 válasza:
0%
Szia streetworkout vagy azt mondják hogy konditerem de akkor nem ihatsz vizet és oda is kell a saját testsulyos
2018. aug. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azaz , nemkell nekem már felszedni több súlyt?Ja és igaz ,hogy ha szálkásítani akarok , nem egyre nehezebbet , hanem többet kell nyomjak pld?
2018. aug. 28. 14:04
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Cukorbetegként szerintem ne itt kérj tanácsot.

Beszélj orvossal vagy valami dietetikussal. Azért abban jobban megbíznék mint az itteni válaszokban.

A cukor marhára nem játék...

2018. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 palilaci ***** válasza:
100%

Attika, ha írástudatlan vagy, ráadásul idióta, akkor legyél szíves mellőzni az efféle "tanácsadásokat". Nem ihat vizet.... eszemfszom megáll.

Az előző jól írja, konzultálj az orvosoddal vagy dietetikussal erről, viszont 50 kgval én nem erőltetném a szálkásítást.

2018. aug. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat :D csak ,hogy tisztázzuk utoljára vagy 3 hónapja 55kg voltam .. most lehetek 62kg is.. na de lényegtelen , amúgy pedig Hardgener vagyok.. nemtudom hogy írják bocsi , szóval nehezen építek zsírt / izmot :D
2018. aug. 28. 20:02
 7/11 Atti045 válasza:
Palilaci van edző pla kondiba aki ezt tanulta és nem OKJ s tanfolyamon. Ja a kondi víz nélkül? Edzés alatt nem iszol vizet de ahhoz toloczkodás fekvőtámasz huzoczkodás. Szerinted strewtworkoutba miért nem isznak vizet? 58kg vagyok full szálkás. Ja de kajakozok streetworkout, kondi airsoft, spartan racek valami estetleg?
2018. aug. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jajj atti nagyon vicces vagy xddd
2018. aug. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne bántsátok Attikát, retardált szegény :(
2018. aug. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 palilaci ***** válasza:
de iszok víz edzés alatt lenni olyan hogy hidratáció. izomnak 70% tartalma víz. edzeni én is sok alapgyakorlat teremkondiba meg felhúzóccccckodás rudakon. sportolok még cselgáncs.
2018. aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!