Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Porcerősítőre lenne szükségem,...

Porcerősítőre lenne szükségem, mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van, hogy a vállim eléggé ropognak.

Már egy sima karkőrzéstől is.

A kérdésem az lenne, hogy melyik terméket ajánlanátok?

Néztem a BioTeches Arthro Guard-ot, illetve a Sciteces Nem Forte-t.

Nem arra vagyok kíváncsi hogy ki Bioteches és ki Sciteces hanem hogy van-e valami lényeges különbség.:D

Természetesen más termék is szóba jöhet...

Előre is köszönöm a segítséget!



2018. aug. 28. 13:04
 1/8 Atti045 válasza:
Szia nekem is ez volt sok ideig hihetetlen de zselé port vettem langyos vízbe felkavartam 1 fél csomag zselét reggel, este ittam körübelül 2évig és a térdeimnek se a vállaimnak semmi baja nincs
2018. aug. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :)
2018. aug. 28. 13:34
 3/8 A kérdező kommentje:

Illetve találtam még egyet.

A Nutriversum - VITA - Joint Guard Gold termékét.

Árban ez a legjobb, illetve az Arthro Guasr-dal összehasonlítva még talán jobb is.(Több glükozamin, több kollagén ) A Nem Fortéról nem találtam összetételt.

2018. aug. 28. 13:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindegy a márka. Jó a Nutriversum-os is 👍
2018. aug. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

GymBeam Arthro Plus komplex, hatóanyagokkal jól megtömve és tudtommal más ugyanilyenekhez képest elég kellemes árban. Egyhavi adag 3400 ft.


Nekem remekül beválik már 1,5 éve.


[link]

2018. aug. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a térdem került katasztrófális állapotba tavaly decemberre a sok kíméletlen nehézsúlyos lábedzés és a nem megfelelő bemelegítés következtében, elég sok féle izületvédőt kipróbáltam. A NEM fortéban csak NEM azaz természetes tojáshéjmembrán van illetve c vitamin. Személyes tapasztalatom hogy a fájdalmat nagyon gyorsan 1-2 hét alatt majdnem teljesen megszűnteti, de a ropogásra nem igazán van hatással. Joint x illetve az arthro guard gyenge, megelőzésnek jó de nekem a probléma helyrehozásában nem segítettek. Ami a legjobb volt az általam próbáltak közül az a sciteces arthroxon plus de annak nagyon húzós az ára, sokkal olcsóbb de alig gyengébb szóval jobb ár érték arányú bár egy arthro guardhoz képest még mindig jóval drágább a szintén sciteces arthro kinetic ez utóbbi kettő nagyon komplex és a ropogás és a fájdalom megszüntetésében is nagyon jók. Az áltad említett nutriversum terméket is próbáltam, azt még az arthro guardnál is olcsóbban meg lehet kapni és a hatóanyagai ugyanazok csak egy részükből több van benne. Ár/érték arányba a legjobb amit próbáltam. Én nem 3 hanem 6 szemet szedtem naponta úgy már igen hatékony volt és még mindig olcsóbb mint az arthro kinetic, csak egyetlen bajom volt vele hogy bár nekem nem okoz gondot a gyógyszerek lenyelése vagy ilyesmi az arthro guardot simán beveszem, de ezek akkora tabletták voltak hogy a 120 szemből 100-nál öklendeztem amíg bevettem. Ugyanakkor a nutriversumnak most sok terméke megújult, többek között ez is és lehet hogy változtattak rajta mert rájöttek hogy ez sok embernek nem tetszik. Nem egy olyan kommentet láttam hogy kínszenvedés lenyelni őket.
2018. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a stabilizált aloe vera alapú, glükozamin- és kondroitinszulfátot MSM-t tartalmazó ital, mellé a hyalurnsav, gyömbér és kurkuma kombináció vált be.

Jobbulást!

2018. aug. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ! :)
2018. aug. 31. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!