Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért veszik meg az emberek...

Miért veszik meg az emberek többszázezrekért a futópadot, a drága kardió gépeket? Miért nem mennek el simán futni, ami ingyen van?

Figyelt kérdés
2018. aug. 28. 22:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%
Városon esetleg megtudod oldani a futást, de falun nem. Nem, el kell felejteni, hogy ott a táj, stb. Itt ahol lakunk jó páran neki kezdtünk, hamar feladta mindenki, mert a tökünk tele lett, hogy 5 percenként meg kellett állni megmagyarázni, hogy nem, nem lett senki rosszul és éppen hozzá rohanunk, nem, nem gyulladt ki semmi, hogy eloltsuk, nem, nem kerget senki, nem, nem lopni voltunk, stb. Lehet mondani, hogy ott a természet, aha, csak ahogy sok helyen, nálunk is már a félkóbor kutyáktól nem tud az ember futni járni, mert akkor szószerint már az életéért kell szaladni, hogyha 500méterrel arébb is meglátják a kutyák.
2018. aug. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
0%

Te miről beszélsz? Nem ilyen a vidék.

Esetleg valami borsodi C típusú zsákfalu...

2018. aug. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
#11 momdjuk ja,engem is volt már hogy megállítottak az idióta szomszédok fél órára beszélgetni..
2018. aug. 29. 12:23
 14/24 anonim ***** válasza:
78%
12: Hát pedig ilyen a vidék sajnos. Tetszik, nem tetszik ez van. Nem, nem csak Borsodban ilyen, nagyon sok, még dunántúli ismerőseim is számoltak be, hogy náluk is ez ment.
2018. aug. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Mesélj még!

Fejér és Bács Kiskun megyei falvakból van 25 év tapasztalom.

2018. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
10-es, biciklizni soha nem tudtam megtanulni, barmilyen ciki is. Pedig ugy par evente neki rugaszkodok, de egyszeruen nincs meg hozza az egyensuly erzekem. Kiskoromban is kepes voltam meg potkerekkel is elesni. Tenyleg katasztrofalis a helyzet :/
2018. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Szerintem ez már pszichés lehet. Ha alapból így állsz hozzá, úgy általában ha az ember így áll hozzá dolgokhoz, hogy katasztrofális vagyok abból sok jó nem szokott kikerekedni.


Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok én se önbizalombomba, de azért nah, mégis csak, egy alap tartásnak lennie kell az emberben.

2018. aug. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
44%
Kérdező, fussál te fagyban, esőben, vagy éppen kánikulában. Nekem tökéletesen megfelel az, hogy itthon edzek, vagy elmegyek terembe és ott, személyi edzővel. Sokkal kényelmesebb itthon, nem lát/figyel senki, én állítok be mindent, szólhat közben hangosan a zene, nézhetek filmet. Én nem rajongok azért, hogy a latyakban, sárban fussak, az aszfalton való futás meg baromira nem jó.
2018. aug. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
51%

Léna drága mire ez a nagy felháborodás? Senki nem tart pisztolyt a fejedhez, hogy latyakban fuss...


"nem lát/figyel senki"


Komolyan itt mindenki üldözési mániás? Mégegyszer akkor, a kutyát nem izgatja és senkit nem érdekel, hogy ki hogy merre fut/bringázik/bármitcsinál.

Nem tudom honnan veszitek ezt, hogy más figyel titeket edzés közben.

2018. aug. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Vannak katonák,akiket télen levetkőztetnek meztelenre és egy szál gatyában a hóban futtatják..Az edzés nem a kényelemrőlszól
2018. aug. 31. 16:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!