Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért veszik meg az emberek...

Miért veszik meg az emberek többszázezrekért a futópadot, a drága kardió gépeket? Miért nem mennek el simán futni, ami ingyen van?

Figyelt kérdés
2018. aug. 28. 22:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
A futópad segítségével esőben, fagyban és 35 fokban is tudsz futni. A jó terep sem mindenhol adott a futáshoz, ha meg már utazni kell a futópályához, akkor plusz idő megy el vele. A környezeti hatásokat teljesen ki tudod szűrni, így a teljesítményed jobban nyomon követhető. Van, aki pedig azt hiszi, hogy majd akkor fog edzeni, ha megvesz egy ilyen gépet, aztán ruhaszárító lesz belőle. :)
2018. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%

A város közepén lakom, és otthonról dolgozom.

Ha fel kellene öltöznöm, elmenni valahova, futni, hazajönni, az plusz kb. 2 órát hozzáadna az edzéshez.

Szerintem nem csinálnám.

Így csak felpattanok a szobabiciklire, berakok valami filmet, és hajrá. Heti 4 alkalommal egy óra, különben szerintem jó, ha heti egyszer elmennék.

Arról nem is szólva, hogy nekem a kocogás unalmas. De ha filmet nézek közben, úgy elmegy az idő, hogy észre sem veszem.

2018. aug. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Otthon nem lat senki. Nekem ez fontos szempont volt, mivel ovitornatol kezdve az egyetemi tesin keresztul az osszes borzaszto szorongassal telt, attol, hogy nezik a tobbiek, ahogy benazok es csufolnak, neha a tanar is beszol. Sosem voltal tulsulyos, sot, inkabb vezna, de mindig baromi ugyetlen voltam, lassu, mozgaskoordinaciom szinte nulla, plusz labdafobia. Volt, hogy inkabb kiugrottam az ablakon es hazamentem, mint hogy tesizni kelljen. Ha kimegyek futni, ugy erzem mindenki engem bamul, ahogy szenvedek es eg a pofam, baromi rosszul tudok lenni a szorongastol, a panikroham nem egy leanyalom.
2018. aug. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek bringázni, de mindig van kifogásom. Ha süt a nap az, ha esik az, le kell cipelni, fel kell hozni. Meg az egész tekerés egy idegeskedés a sok agyament autós, gyalogos miatt.


Ezért is gondolkoztam szobabiciklin. Beteszek egy filmet, felülök és tekerek, közben még élvezem is.

2018. aug. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Esőben,fagyban és kánikulában is lehet futni.

A város közepén is miért ne lehetne futni?Én is az utcán futok.A lakástóp indulok és ide érek vissza

2018. aug. 28. 23:11
 6/24 anonim ***** válasza:
22%

A kerékpározás nemcsak jó testedzés, de iszonyú sokat is spórol. Egy autó évi 1 misit helyből elvisz a családi kasszából. Binyiglivel minimum 950 ezret megspórolsz, 50 rugóból kijön a nagygenerál.

Télen és esőben nyilván kevésbé kényelmes a kerékpár, szélben meg...attól függ, merről fúj, ha hátszeled van, akkor szinte repülsz. Nyáron viszont pont a kerékpárosnak van jobb dolga, amíg az autós benn rohad a felforrósodott kocsiban, téged hűt a menetszél. Az idióta segghülye autósokkal nem tudsz mit kezdeni, de ennyit nekem megér a dolog, hogy bajlódjak velük, nehogy már tőlük függjön, hogy mit csinálsz!

2018. aug. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Szerintem pont nyàron szar biciklizni,amikor tele van a levegő bogarakkal és jönnek neked.Minden biciklizés után moshatok hajat
2018. aug. 29. 01:55
 8/24 anonim ***** válasza:
71%
A bogarak nekem is gondot okoztak, de megoldottam egy májer kis rovarszemüveggel :) a rockpincében vettem, és csak 3 rugó volt. Most már baj nélkül tekerhetek akár porviharban is, meg se érzem. És az a vicc, hogy hamarabb ott vagyok az egyetemen binyiglivel, mint tömeggel (15 perccel korábban érek oda).
2018. aug. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
62%

"És az a vicc, hogy hamarabb ott vagyok az egyetemen binyiglivel, mint tömeggel "


Huh ezt modoroskodós szöveget jesszus.

2018. aug. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

3as!

Engem speciel pont a mozgás hozott ki a szorongásos pánikolós bajomból.


Téli időszakban kondi, tavasz nyár ősz országúti bringa. Eleinte én is feszengtem aztán pár hét után rájöttem, hogy kutyát nem érdekli mit csinálok, na onnantól sínen volt a dolog.


A kondi az fura hely, de a bringázás, nem, hogy beszólás vagy csúfolás nincs hanem pont, hogy akár vadidegen kezd el bíztatni.


Életem első Dobogókő körén anno rég épp halálomon voltam, amikor egy szemmel láthatóan nálam sokkal sokkal profibb bringás utolért, nem csúfolt nem beszólt hanem elkezdett biztatni, hogy már csak 1 km ezt ki kell bírni gyerünk rakjad és sikerült is felérni. Baromi jó volt :)

2018. aug. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!