Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Székesfehérvár környékén jó...

Székesfehérvár környékén jó edzőterem?

Figyelt kérdés

Szeretnék járni kondiba, mert punnyadt vagyok, viszont nincs időm sportolni, ezt meg magnak oszthatom be, meg amúgyis izmosodni szeretnék.

Heti hányszor érdemes menni? Vékony vagyok alapvetően, de nem vagyok semmimmel megelégedve... Nem fogyni akarok hanem izmosodni, a kilók soha nem érdekeltek, csak szeretném magamat jól érezni a bőrömben.

Nem Fehérváron lakok, ezért lehet hogy praktikusabb lenne a Velencei-tó körül nézelődnöm, csak soha nem voltam még ilyen helyen aztán nem tudom mi számít jónak.

Meg lehet hogy nem a legjobb kategóriába raktam a kérdésem, de megköszönném ha valaki tudna segíteni.


2018. aug. 29. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Cutler Gym Székesfehérvár.
2018. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Arról azt hallottam h egy sznob hely.

"Csendes" helyet keresek, nem sznobok közé akarok menni aki midnen heten új Nike szerkóban jön

De azert köszi a választ

2018. aug. 30. 00:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Veszprémi Cutlerről tudok nyilatkozni, abszolút nem sznob hely.

Persze ha valami oldachool termet keresel, ahol az igazi rozsdás vasak vannak és szinte gépet nem látsz sehol, oda biztos nem megy olyan aki divatból kondizik. Kérdés, hogy neked kezdőként mennyire lenne jó egy ilyen terem, ahol egy viszonylag összeszokott fix közösség van, kevés géppel, sok súllyal.

Nekem pár év kondi után tetszene egy ilyen hely, de elsőre kicsit “ijesztő” lehet. A nagy, kevésbé csendes terem pedig azért is jó, mert könnyebb vegyülni kezdőként, nem érzed azt, hogy mindenki téged néz.

2018. aug. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de írtam hogy elsősorban a velencei-tó környékén keresek:D
2018. szept. 1. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!